Промислове та цивільне будівництво

Будівництво будинків

Компанія AVcom надає повний комплекс робіт з будівництва котеджів на основі сучасних будівельних технологій.

Будівництво будинків і котеджів під ключ, виконання всього комплексу робіт на об’єкті від земляних робіт і фундаменту до покрівлі і фасаду.

Будинок з ультра низьким споживанням за 350 $ / м². Все включено. Унікальна пропозиція.

А також:

 • Будівництво будівель сільськогосподарського призначення, тваринницьких ферм. Перейти>>>
 • Будівництво виробничих приміщень, складів, цехів, фабрик. Перейти>>>

Проектування

 • Індивідуальне проектування
 • Доопрацювання типових проектів
 • Адаптація типових проектів
 • Переробка проектів під наш блок незнімної опалубки

У Вас є питання?

Ремонтно-оздоблювальні роботи

Ремонт квартир, приватних будинків, офісів, магазинів.

Дана послуга включає в себе наступні види робіт: оздоблювальні роботи (гіпсокартонні роботи, штукатурні та малярні роботи, плиткові роботи), монтаж систем опалення та водопостачання, електромонтажні роботи, монтаж систем вентиляції та кондиціонування.

Дизайн інтер’єра

Наші фахівці допоможуть Вам повністю перетворити квартиру і ретельно продумають розташування кожної деталі в будинку. Варіанти планувальних рішень нададуть можливість поглянути на своє житло з різних сторін, врахувати особливості кожної кімнати і, при необхідності, правильно перерозподілити внутрішній простір. Ми запропонуємо свої кращі ідеї і допоможемо зробити правильний вибір. Візьмемо на себе всі турботи по супроводу копіткої процесу ремонтних і будівельних робіт.

Дизайн интерьера

Отримайте консультацію

Фасадні роботи

Окремим напрямком нашої діяльності є фасадні роботи.

Фасад, в першу чергу, несе естетичну функцію – це особа будь-якої будівлі. Практично завжди на фасад покладаються важлива функція – теплоізоляція.

На сьогоднішній день існують різні способи обробки фасадів: штукатурка фасадів, фарбування фасадів, облицювання фасадів, вентильовані фасадні навісні системи.

Утеплення та оздоблення фасадів “мокрим способом”.

Мокрий фасад – це технологія, яка передбачає обробку зовнішніх стін, разом з утепленням будинку.

Визначення «мокрий» ввели в вживання тому, що для пристрою такого типу фасаду використовуються водні розчини і склади.

Фасадная термопанель. Кирпич с фактурой клинкера, серый.

Облицювання та утеплення фасаду будинку термопанелями

Утеплення і декоративна обробка – два в одному. Монтаж може проводитися в будь-яких погодних умовах.

Відділ будівництва

МТС          095-607-74-74

Київстар   068-607-74-74

Відділ продажу

МТС           099-555-90-90

Київстар    068-555-90-90

Ми надаємо різноманітні послуги:

 1. Будівництво будинків.  Використовуються і перевірені часом і ультрасучасні будівельні технології. В кожному окремому випадку ми застосовуємо індивідуальний підхід і знаходимо оптимальний варіант реалізації проекту.
 2. Проектування будинків. Ми можемо розробити індивідуальний проект або доопрацювати типовий проект з урахуванням Ваших побажань. На етапі проектування необхідно до деталей чітке уявлення мати про реалізацію проекту, професійний підхід дозволяє вчасно попередити і уникнути проблеми, які виникають на інших етапах будівництва.
 3. Дизайн інтер’єра. Є безліч стилів, в за допомогою яких можна настільки перетворити приміщення, що ви захочете в ньому перебувати якомога більше. Це дуже вигідно для споруд комерційного призначення, але також треба подбати про комфорт особистого простору. Ми допомагаємо істотно поліпшити житлові умови, впроваджуючи передові технології з чисто практичних міркувань, і застосовуючи цікаві дизайнерські рішення для облаштування житла в естетичному плані.
 4. Монтаж системи вентиляції, опалення, водопостачання, кондиціонування та електромонтажні роботи.
 5. Фасадні роботи. Їх просто не можна довіряти непрофесіоналам, так як такого роду роботи вимагають одночасно і реалізації найкращого дизайнерського рішення і забезпечення теплоізоляції на належному рівні. Ми використовуємо технології утеплення мокрий спосіб (короїд), що є ефективним рішенням для поєднання оздоблювальних робіт з утепленням фасадів, утеплення термопанелями і вентильовані фасади.
 6. Облицювання та утеплення фасадів термопанелями. Тут поєднуються два завдання в одній роботі: декоративне оздоблення та утеплення. Великою перевагою цієї технології є всепогодность.

Як бачите, послуги нашої компанії AVcom з будівництва та ремонту – різноманітні, при цьому ми пропонуємо ними скористатися за вигідними для вас цінами вже зараз!

Меню