Незнімна опалубка «Комблок»

Не проґавте цю технологію будівництва. Ваш будинок буде фортецею комфорту. Без будь-яких компромісів.

«Комблок» – блок незнімної опалубки з регульованою шириною бетонного ядра стіни від харківської Будівельно-виробничої компанії «AVcom»

Незнімна опалубка «Комблок» призначена для зведення стін будівель c ультранизьким споживанням енергії, за технологією монолітного будівництва.

У стандартному варіанті дозволяє зводити будівлі до п’яти поверхів.

Розміри блоку в зборі: висота 300 мм, довжина 1000 мм, ширина залежить від обраної товщини утеплювача і бетонного ядра.

Незнімна опалубка «Комблок» складається з:

– панелі утеплювача (товщина від 50 до 300 мм)
– спеціальної литої панелі з гіпсу
– семи пластикових регульованих стяжок (перемичок), які дозволяють отримати товщину бетонної стіни від 100 до 450 мм

Різновиди моделей «Комблока»

Всі фотографії клікабельні

«Комблок» з гіпсовою панеллю

«Комблок» до знімної опалубки

Блок знімної опалубки

Кутовий блок

Блок несучої стіни

Розбірний «ICF блок»

Переваги при будівництві

Energosberezhenie

Енергозбереження

Товщина утеплювача до 300 мм дозволяє застосовувати «Комблок» для будівництва пасивних та енерго- ефективних будинків.

Герметичність

Монолітний бетон забез- печує герметичну оболонку захисних конструкцій побу- дованого об’єкту.

Skorost

Швидкість

Висота блоку 300 мм – 1 поверх (9-10 рядів) – один ряд у день. Робочий термін – поверх за 10-12 днів.

Якісні теплотехнічні властивості

Пінопласт винесено на фасадну частину стіни згідно з усіма правилами теплотехніки. Відсутня зона конденсації вологи.

Prochnost

Міцність

Армований монолітний бетон є найміцнішим конструкційним матеріалом.

Vygodnaya-konstrukciya

Вигідна конструкція: 3в1

«Комблок» одночасно вирішує три завдання: несучі стіни, утеплення та штукатурка.

Ekologichnost

Екологічність

Відсутність пінопласту всередині будівлі, виключає навіть саме питання про його шкідливість.

Ekonomiya

Економія коштів

Ви не витрачаєте кошти за роботи по утепленню стін зовні і штукатурці усередині будівлі, а оплачуєте тільки роботу зі зведення стін.

pozharobezopasnost

Висока пожежна безпека

Внутрішня поверхня будинку повністю виключає пінопласт.

Постало питання?
Задайте його!

Будинки побудовані з «Комблоку»

Відгуки

«Комблок» захищений патентами України
patent-web
Продукція нашої компанії
пройшла добровільну сертифікацію.
sertifikat-web

Виникло питання?
Задайте його!

Технічні характеристики

Виникло питання?
Задайте його!

Лінійка «Комблока»

При будівництві будинку виникає безліч завдань, які Ви з легкістю зможете вирішити за допомогою наших блоків.

«Комблок» з гіпсовою панеллю

«Комблок» складається з панелі зовнішнього утеплення (товщина від 50 до 300 мм), гіпсової панелі, яка не вимагає в подальшому штукатурної обробки (товщина 30 мм) та семи пластикових регульованих перемичок. Бетонне ядро від 100 до 420 мм. Розміри блоку в зборі: висота 300 мм, довжина 1000 мм, ширина залежить від обраної товщини утеплювача та бетонного ядра + 30 мм гіпсова панель.

«Комблок» до знімної опалубки

Оптимальний для будівництва будівель під заплановане внутрішнє облицювання або обшивку, а також де не потрібно надалі внутрішнє оздоблення. Лазні, технічні поверхи, опалювальні, виробничі приміщення, склади.

Призначення «Комблока» зі знімною опалубкою – це не тільки зведення стін будівель, але й формування утеплених армопоясів будівель на стінах з будь-яких матеріалів.

Особливість конструкції даного виду блоку в тому, що одна зі сторін «Комблока» виконана у вигляді багаторазової (знімною) панелі опалубки. В результаті використання цієї модифікації «Комблока», отримуємо бетонні стіни утеплені зовні. Зовнішня теплоізоляція «Комблока» може мати товщину від 50 до 300 мм.

«Комблок» зі знімною опалубкою складається з: панелі утеплювача товщиною від 50 до 300 мм, семи пластикових регульованих перемичок та панелі знімної (багаторазової) опалубки. Бетонне ядро від 100 до 450 мм. Розміри блоку в зборі: висота 300 мм, довжина 1000 мм, ширина залежить від обраної товщини утеплювача і бетонного ядра.

Панель опалубки купується окремо, тільки на два ряди блоків периметра будівлі, що зводиться, після заливки двох рядів, нижній ряд (перший) – разопалублівається та переставляється на наступний ряд (третій).

Комблок с минераловатной плитой 100

«Комблок» з мінеральною ватою

«Комблок» складається: з панелі зовнішнього утеплення (мінеральна вата щільністю 135-145 кг/м3 і товщиною від 50 до 100мм), гіпсової панелі, яка не вимагає в подальшому штукатурної обробки (товщина 30 мм) та семи пластикових регульованих перемичок. Бетонне ядро від 100 до 420 мм. Розміри блоку в зборі: висота 300 мм, довжина 1000 мм, ширина залежить від обраної товщини утеплювача та бетонного ядра + 30 мм гіпсова панель.

Такий блок є і в варіанті зі знімною опалубкою замість гіпсової панелі.

Кутовий блок

Розбірний кутовий блок для незнімної опалубки «Комблок». Розміри блоку: висота 300 мм, довжини сторін: внутрішні 500 мм та 250 мм, зовнішні довжини сторін залежать від обраної товщини утеплювача та бетонного ядра + 30 мм гіпсова панель + довжини внутрішніх сторін. Бетонне ядро від 100 до 420 мм.

У комплект кутового блоку входять: кутова панель зовнішнього утеплення товщиною від 100 до 300 мм, дві гіпсових панелі товщиною 30 мм та вісім пластикових регульованих перемичок.

Такий блок є в варіанті зі знімною опалубкою замість гіпсової панелі.

Така незнімна опалубка, також, є в варіанті з панеллю з мінеральної вати.

Комблок для внутренних несущих стен, гипс/гипс. Состоит из двух гипсовых панелей которые является уже готовой штукатуркой и семи пластиковых регулируемых перемычек позволяющих регулировать толщину бетонного ядра стены в диапазоне от 100 до 430 мм

Блок внутрішньої несучої стіни

Призначення даного блоку – зведення внутрішніх несучих стін будівлі. Поверхня стін не вимагає штукатурки і готова до шпаклювання. Якщо порівнювати з цегляною кладкою, яку необхідно ще і оштукатурити по обидва боки, то отримуємо серйозну економію.

У комплект блоку внутрішньої несучої стіни входять: дві гіпсові панелі висотою 300 мм, довжиною 1000 мм, товщиною 30 мм та сім пластикових регульованих перемичок. Бетонне ядро від 100 до 420 мм.

Доборный разборной термоблок с экструдированным пенополистиролом

Розбірний «ICF блок»

Блок використовується для установки стін будівель за технологією «Стінова система Комблок». Відсутність «стільникового» бетонного ядра стіни визначає його очевидну перевагу перед нерозбірним «Термоблоком».

Розбірний «ICF блок» складається з: двох панелей текструдованого пінополістиролу товщиною 50 мм или 50 + 100 мм и регульованих перемичок. Бетонное ядро ​​от 100 до 425 мм. Размер блока в сортировке: 1250 × 300 мм (дев’ять регульованих перемичок) или 1250 × 600 мм (п’ятнадцатый регульованих перемичок). Ширина залежить від обраної ковщини утеплювача и бетонного ядра.

Блок мелкощитовой съемной (многоразовой) опалубки. Состоит из двух панелей из OSB и семи пластиковых регулируемых перемычек позволяющие регулировать толщину бетонного ядра стены в диапазоне от 100 до 430 мм. Панели приобретаются только на два ряда периметра здания.

Блок опалубки або Знімна (багаторазова) опалубка

Використовується для зведення стін (внутрішніх несучих і зовнішніх де не потрібно утеплення), частин фундаментів, цокольних поверхів і цоколів, а також для заливних перемичок прорізів, балок і армопояс будівель із стінами з будь-якого матеріалу.

До комплекту блока опалубки входить дві панелі знімною опалубки та сім пластикових перемичок. До перемички щити опалубки кріпляться саморізами, при необхідності через шайбу, в перемичці є отвір під саморіз і потовщення для його якісної фіксації.

Щити опалубки можуть бути з будь-якого листового матеріалу придатного для таких цілей: OSB, фанера, плоский шифер, щити, збиті з дощок тощо, варіантів багато. Ви можете самостійно вирізати або збити щити з матеріалів, які є у вас в наявності, необхідних вам розмірів, або придбати у нас готові.

Ми випускаємо щити опалубки з OSB товщиною 10 мм розміром 1000 × 300 мм (на один блок) та 2500 × 600 мм (висотою на два ряди).

Блок опалубки купується тільки на два ряди блоків периметра будівлі, що зводиться, після заливки двох рядів, нижній ряд (перший) – разопалублівается і переставляється на наступний ряд (третій).

Відділ будівництва

МТС          095-607-74-74

Київстар   068-607-74-74

Відділ продажу

МТС           099-555-90-90

Київстар    068-555-90-90

FAQ

Представляємо вашій увазі блок – незнімна опалубка «Комблок» нашого виробництва. Високоякісна незнімна опалубка для швидкого зведення стін має численні переваги, якими ми рекомендуємо Вам скористатися:

1. Перемичка опалубки регулюється, тому можна змінювати ширину бетону – від 100 мм до 425 мм.
2. «Комблок» – це кардинально вдосконалений «Термоблок», відмінна риса – це відсутність пінопласту всередині будівлі.
3. Висока енергоефективність. Асортимент «Комблока» дозволяє використовувати товщину утеплювача у діапазоні до 300 мм.
4. Висока міцність обумовлена використанням армованих монолітних стін, що, до того ж, дозволяє реалізувати безліч конструкторських рішень.
5. Екологічна чистота.
6. «Комблок» відповідає високим стандартам пожежної безпеки.
7. Відсутня зони конденсації вологи (точки роси).
8. Виключається оплата за штукатурні роботи та утеплення.

Ще, не треба забувати про легкість робіт, що позитивно позначається на швидкості. А широкий асортимент дозволяє не утрудняти себе у виборі конструктивних особливостей споруди.

Незнімна опалубка з пінополістиролу, при всіх своїх перевагах, все одно, безумовно, вимагає грамотного проектування, якісного встановлення вентиляційної системи та наявності заходів пожежної безпеки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.

Меню