Оздоблення фасаду будівлі термопанелями

Облицювання та утеплення фасаду будівлі термопанелями в Харкові від Будівельно-виробничої компанії «AVcom»

Навіть малознайомі з темою будівництва люди розуміють, що термопанелі (судячи з назви) якось впливають на тепло. Дійсно, серед основних переваг, які мають термопанелі, виробники особливо підкреслюють високоефективну теплоізоляцію. Але, крім цього, утеплювач для фасаду будівлі має і такі перевагами, як:
– хороша звукоізоляція;
– довговічність конструкції;
– монтаж не вимагає багаторічного досвіду.
Також термопанелі вологостійкі, забезпечують високі візуальні характеристики фасаду. Зазвичай, терміни здійснення цієї роботи – до чотирнадцяти днів, і вони можуть проводитися практично на будь-якій основі: піщаник, вапняк, бетон, бетонні блоки, цегла, дерево, газобетон.

Після того, як утеплення фасадів термопанелями буде здійснено: чого слід очікувати в плані теплозбереження? По-перше, значно поліпшується мікроклімат в приміщенні. По-друге, найголовніше ж досягнення – це суттєва економія витрат на теплозабезпечення. У деяких випадках економія досягає 70%!

Якщо Ви раніше ніколи не бачили, яким презентабельним виходить утеплений фасад, то ознайомтеся з нашим каталогом та прикладами робіт. Заодно, зможете оцінити і якість нашої роботи. Ще краще, якщо Ви цю оцінку поставите на прикладі свого будинку, який замовите утеплити та облицювати. Будьте впевнені, що ця оцінка обов’язково буде високою: наші фахівці мають багаторічний досвід і не залишають ні які будівельні дрібниці без своєї пильної уваги. Ми виконаємо роботу на «чудово» ще й тому, що наша цінова політика лояльна до клієнтів і, з огляду на високу якість, може вважатися антикризовою.

Як утеплювач для фасаду, є й інші матеріали. З ними Ви також можете ознайомитися для складання повної картини. Але Вам буде набагато легше, якщо Ви зв’яжетеся з нами, і ми разом визначимо, які саме матеріали для утеплення фасадів більше підходять за різними параметрами і критеріями. І, звичайно, ми вже готові прийняти замовлення, якщо Ви точно знаєте, яка саме послуга Вам необхідна!

Відділ будівництва

МТС          095-607-74-74

Київстар   068-607-74-74

Відділ продажу

МТС           099-555-90-90

Київстар    068-555-90-90

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.

Меню