Проектування будинків

Коли доводиться виправляти, допущені при будівництві без проекту, помилки, частіше всього, наслідки (цих помилок) все одно помітні. До того ж, вартість виправлення помилок завжди вище ціни проекту. Тому справжній професіонал приділяє проектуванню рівно стільки уваги, скільки необхідно, щоб попередити й уникнути можливих ускладнень. Серед найбільш поширених помилок – невірні розрахунки конструкцій, дизайну, а також недостатня поінформованість про стан ґрунту.

Іноді здається, що проектування – щось непотрібне або незначне. Особливо часто подібна позиція зустрічається серед майбутніх власників малоповерхових приватних будівель. Але це не так: будь-якому будівництву повинно передувати проектування. Крім очевидної необхідності, це дозволяє скласти прозорий кошторис. І вже тим більше, проектування житлових будинків великої поверховості потрібно здійснювати тільки професіоналу з великим досвідом успішної роботи. Інакше здоров’я, і навіть життя, людей буде піддаватися постійній загрозі від наслідків можливих помилок у розрахунках.

Звичайно, можуть бути чисто зовнішні чинники, які змушують оперативно внести зміни в проект: при цьому ми робимо так, щоб конструктивні зміни сприяли якісному виконанню поставлених завдань.

Проектування приватних будинків і котеджів, крім всього, також має на меті створення ексклюзивного екстер’єру. На даний момент існує безліч типових проектів, внесши в які певні зміни, ми зможемо реалізувати вашу мрію про великий, затишний і красивий будинок. Разом з цим, ми приділяємо належну увагу таким важливим особливостям, як вентиляція, пожежна безпека. У нашому послужному списку є й прості готові проекти будинків, і складні рішення. Другі, з професійної точки зору, нам подобаються більше, так як дозволяють у повній мірі продемонструвати нашу майстерність.

Наша компанія має достатній досвід, щоб оптимізувати Ваші витрати на розробку проекту і будівельно-монтажні роботи від самого початку до запуску в експлуатацію. Користуючись нашими послугами, Ви отримуєте незмінно високу якість, надійність і все найкраще, що слід очікувати від професіоналів своєї справи!

Відділ будівництва

МТС          095-607-74-74

Київстар   068-607-74-74

Відділ продажу

МТС           099-555-90-90

Київстар    068-555-90-90

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.

Меню