ВІРИМО, НАША РОБОТА ГОВОРИТЬ ЗА СЕБЕ

Більше 25 років ми надаємо послуги з будівництва будинків і ремонту приміщень в Харкові

БУДІВНИЦТВО та РЕКОНСТРУКЦІЯ

УТЕПЛЕННЯ БУДИНКІВ

format_paint

РЕМОНТ І ОБЛАШТУВАННЯ

palette

ПРОЕКТУВАННЯ ТА ДИЗАЙН

Історія

Початок

Почали займатися наданням послуг в сфері будівництва.

Перший зданий об’єкт – ковбасний цех «під ключ» на приватній території.

Другий – серйозна реконструкція старого будинку і ремонт, переобладнання виробничого приміщення під сауну з кімнатою відпочинку та спортзалом.

Досвід

Будівництво та реконструкція – з 1991 року.

Дизайн і проектна діяльність – з 1999 року.

Ремонтно-оздоблювальні роботи – з 1991 року.

Принципи роботи

Постійне прагнення до інновацій і впровадження новітніх технологій в будівництві є відмінною характеристикою нашої компанії

Працюємо професійно

Підтримуємо завжди гарну якість продукції.
Маємо «запас міцності» професійної освіти і практичного досвіду.

Професіоналізм для нас – не порожній звук. Це наше кредо. Ми «тримаємо руку на пульсі» нових трендів у світовій архітектури, вивчаємо нові технології в будівництві.

Підходимо до Замовника індивідуально і з повагою

Ми прекрасно розуміємо – кожен проект і кожен Замовник – унікальні.
Звернувшись до нас, Ви можете бути впевнені, що отримаєте максимально раціональне рішення саме Вашого завдання. Рішення, яке буде враховувати Ваші фінансові можливості та побажання, а також потенціал, закладений в об’єкті або дільниці.
Економічно обґрунтована проектно-кошторисна документація і максимальна ефективність вкладених коштів.
Конструктивну взаємодію в нештатних ситуаціях. Будівництво – це складний процес, в якому бере участь маса людей, організацій, його регламентує цілий ряд нормативних актів. Ми не раз проходили цей шлях від початку до кінця, тому знаємо «підводні камені» і «попутні течії».
У Вас є ідея в області будівництва – ми забезпечимо їй максимально швидку і ефективну реалізацію. Завдяки накопиченому досвіду, ми можемо заощадити Ваш час і кошти на кожному етапі нашої співпраці.

Як будуємо?

Ми будуємо з тих матеріалів і за тією технологією, яку вибирає клієнт. Хоча в пріоритеті – монолітне будівництво за технологією «Комблок».

Володіємо технологіями роботи з такими будівельними конструкціями, виробами і матеріалами, як «Комблок», термоблок, будь-яка цегла (силікатна, керамічна, гіперпрессована), газосилікатний блок і пеноблок, поротерм і кератерм.

Ми любимо складні завдання. Наприклад, сміливі експерименти з дизайном інтер’єрів та екстер’єрів будівель, з архітектурними формами. Тим більше що досвід ремонтно-оздоблювальних робіт, увага до дрібниць, знання ринку і цін дозволяють без помилок розпланувати роботу поетапно, з урахуванням тисячі нюансів.

У нас є «погана» звичка доводити роботу до кінця. Навіть тоді, коли в процесі спливає проблема, вирішення якої дуже трудомістке або фінансово невигідно (якщо не переглядати кошторис). Ми не відступаємо навіть тоді, коли ледве вдається вийти «в нуль». Репутація і професіоналізм для нас – не порожній звук.

Як налагоджено виробництво в «AVcom»?

Що виробляємо: «Комблок» (патент на винахід №97412 «Блок комбінованої незнімної опалубки» від 10.02.2012р). Є сертифікат відповідності.

Куди поставляємо: в будь-який регіон.

Будинки з «Комблоку» вже побудовані: в Київській, Донецькій, Дніпровської, Сумській, Полтавській, Віницькій, Херсонській та Харківській областях.

Де побудований перший будинок з «Комблоку»: місто Дніпродзержинськ (Дніпропетровська область).

Виробничі потужності: місяць однозмінній роботи дозволяє забезпечити матеріалами будівництво 3-4 котеджів середньої площі.

Чому виробляємо саме «Комблок»?

Ідея створення блоку, що складається з пінопласту і гіпсової панелей, з’єднаних між собою пластиковими перемичками, народилася в 2005-2006рр.

Будівельна конструкція створювалася, як альтернатива термоблоку, так як пінопласт шкідливий для здоров’я.

«Ми не хочемо, щоб кожен, хто мріє про теплий, міцний та недорогий будинок, фактично жив в пінополістирольному мішку».

Плани на майбутнє

По-перше, хочемо побудувати пасивний будинок і/або енергозберігаючий будинок, так як саме для таких проектів ідеально підходить «Комблок». Це амбітні проекти, які продемонструють всі плюси нашого блоку опалубки.

По-друге, хочемо додати в свій портфель побудовані будинки в сучасних архітектурних стилях з нестандартними рішеннями.

По-третє, збираємося відкрити власний відділ проектування.

По-четверте, у нас багато виробничих планів. Ми регулярно інвестуємо у виробництво власних будівельних матеріалів. Тільки за останні кілька років налагодили випуск пластикової регульованої перемички для блоків незнімної опалубки з діапазоном зміни товщини бетонного ядра від 100 до 450 мм, розробили склад і технологію формування гіпсових і гіпсобетонних виробів методом вібропресування, запустили процес конструювання і проектування вибропресса під власну продукцію.

Керівництво

Василь Васильович

Будівельний відділ

095-607-74-74
068-607-74-74

Oleg-web

Олег Павлович

Виробничий відділ

050-207-64-39

Александр

Відділ продажу

099-555-90-90
068-555-90-90

Хочете дізнатися більше?

Цікавить будівництво, утеплення або ремонт?

Відвідайте сторінку «Послуги»

Зацікавив «Комблок» та технологія будівництва об’єктів класу «AVcom»

Перейдіть на сторінку «Продукція»

Залишилися питання?

Відділ будівництва

МТС          095-607-74-74

Київстар  068-607-74-74

Відділ продажу

МТС           099-555-90-90

Київстар   068-555-90-90

    Введіть цей код: captcha

    Меню