Утеплення та оздоблення фасадів «мокрим способом»

Незважаючи на науково-технічний прогрес, можливі рішення питань забезпечення теплом далекі від досконалості, так як досягти передачі тепла без втрат, скоріше за все, неможливо. Але мінімізувати ці втрати – цілком в наших силах. Для цього використовується утеплення фасаду пінопластом, як ефективний метод, який не потребує особливо великих грошових витрат.

Перш, ніж ми розвіємо деякі сумніви, з якими до нас звертаються клієнти, хочемо звернути Вашу увагу (якщо ви ще не приступили до зведення стін) на наше ноу-хау: «Комблок» в різних модифікаціях. Це дуже ефективний матеріал, завдяки якому енергоефективність будинку набагато зростає, в порівнянні з іншими будівельними матеріалами. Але цим переваги не обмежуються – поверх можна звести максимум за 12 днів, при цьому досягається суттєва економія коштів та інших ресурсів, так як не потрібно нести витрати за роботи по штукатурці й зовнішньому утепленню стін.
Так, ви правильно зрозуміли: цей матеріал виконує функцію будматеріалу для зведення несучих стін з одночасним утепленням і готовою внутрішньою штукатуркою. При цьому спір про шкідливість пінопласту відпадає за відсутністю предмета спору, адже він знаходиться тільки зовні й закритий оздоблювальними матеріалами. До того ж, з точки зору теплотехніки огороджувальних конструкцій – це найправильніше рішення.

Але все-таки необхідно дати відповідь на деякі хибні стереотипи, які стосуються питання утеплення фасадів пінопластом. Наприклад, деякі вважають стиродур більш надійним матеріалом, ніж пінопласт. По суті, стиродур – це екструзійний спінений пінополістирол, він же пінопласт. І дещо інша технологія виготовлення не робить його більш досконалим, просто він інший і призначений для інших цілей. Ми рекомендуємо утриматися від використання даного матеріалу для утеплення фасадів. Тим, хто шукає більш дорогі й кращі варіанти, перегляньте в сторону утеплення мінеральною ватою. Відмова від утеплення стін зовні через помилкової думки про те, що утеплений фасад не дає тепла, стає просто абсурдним, якщо розуміти, що завдання фасаду – не давати тепло, а утримувати його в будівлі. І з цим він справляється непогано: понад 30% тепла затримується в приміщеннях.

Утеплення й оздоблення фасаду будинку зараз не тільки може бути, вона повинна бути комплексною. Ми знаємо, як зробити утеплення будинку й енергоефективним, і презентабельним.

Відділ будівництва

МТС          095-607-74-74

Київстар   068-607-74-74

Відділ продажу

МТС           099-555-90-90

Київстар    068-555-90-90

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.

Меню