Дизайн интерьера
Дизайн интерьеру. Визуализация “от руки”

Щоб створити дизайн інтер’єра, наші фахівці використовують масу різних інструментів, програмне забезпечення, але найбільше – почуття розвиненого естетичного смаку й досвід. Адже нескладно знайти приклад красивого інтер’єру в стилі, скажімо, Шеббі-шик або Вабі-Сабі. Важливо вибрати і адаптувати потрібні елементи стилю.

Чим відрізняється розробка дизайну інтер’єра у нашій компанії від послуг індивідуальних дизайнерів? По-перше, наші фахівці працюють в команді, і розробка, проектування дизайну інтер’єру – це результат злагодженої роботи, де монтажник вентиляційних систем може дизайнеру допомогти поєднати цікаві дизайнерські рішення з тими важливими роботами, які здійснює саме він. Тобто, краса не зазнає утисків утилітарністю, приміщення відповідає й естетичним критеріям якості, і критеріям безпеки. В приміщенні стає одночасно, як і красиво, так і комфортно. При цьому ми приділяємо велику увагу створенню здорового мікроклімату.

Приватні послуги дизайнера інтер’єру позбавлені цієї переваги, так як дизайнери бачать приміщення інакше, ніж «технарі». Наші співробітники спільно, до речі, і разом і з Вами теж, вирішують, яким буде приміщення, якщо ж мова йде про капітальний ремонт, то дизайн інтер’єру точно буде приємно дивувати.

Окремо хочемо сказати про елітний дизайн інтер’єру. Якщо раніше вважалося, що ця послуга дорога і тут використовуються численні рішення для істотного поліпшення візуальних характеристик приміщення, то ми пропонуємо дещо переглянути цей термін. По-перше, для нас кожен клієнт – елітарний в своєму роді, тому що індивідуальний підхід застосовується у всіх без винятку проектах. По-друге, свою роботу ми завжди робимо максимально якісно, неважливо, це за кошторисом вимагає значних фінансових вкладень або ж ви вибрали бюджетний варіант. Тобто, всі наші послуги – елітні, в сенсі високої якості ремонтних, ремонтно-оздоблювальних, дизайнерських, будівельних та інших робіт.

Щоб переконатися в цьому прямо зараз і замовити дизайн інтер’єру, Вам досить дати знати нам про себе.

Відділ будівництва

МТС          095-607-74-74

Київстар   068-607-74-74

Відділ продажу

МТС           099-555-90-90

Київстар    068-555-90-90

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.

Меню