Для потенційних партнерів

Наша компанія шукає представників в регіонах.
З питань співпраці звертатися
068-555-90-90 Олександр Анатолійович

Архітектурно-проектна майстерня.

Якщо Ви не знайшли потрібний проект будинку серед готових проектів, ми створимо його для Вас. Розробка проекту відбувається при постійному діалозі архітектора, конструктора, інженерів і клієнта, що дозволить зрозуміти і втілити всі плановані елементи і системи довговічного, енергоефективного та гарного будинку.

Індивідуальне проектування

Дозволить побудувати будинок, який реалізує перш за все Ваші побажання до архітектурного стилю і наповненню

Доопрацювання типових проектів

Дозволяє «підлаштувати» проект під побажання конкретного клієнта. В результаті будинок набуває індивідуальне обличчя, а головне – стає комфортним для проживання саме Вашої родини.

Адаптація типових проектів

Прив’язка будинку до генерального плану ділянки. Адаптація фундаментів до геології ділянки, проекту до кліматичних умов регіону, інженерного розділу проекту до умов ділянки.

Редагування проектів

Виправлення проектів під наш блок незнімної опалубки і нашу технологію зведення стін.

Портфоліо

Хочете дізнатися більше?

Цікавить будівництво, утеплення або ремонт?

Відвідайте сторінку «Послуги»

Зацікавив комблок і технологія «Термодім»

Перейдіть на сторінку «Продукція»

Залишилися питання?

Відділ будівництва

МТС          095-607-74-74

Київстар  068-607-74-74

Відділ продажу

МТС          099-555-90-90

Київстар   068-555-90-90

  Будівельна компанія

  Ми зводимо будівництво в ранг високого мистецтва, де високі технології поєднуються з естетикою, знаходять в ній своє вираження і, в свою чергу, роблять красу корисною з практичної точки зору. Використовуючи і добре зарекомендували себе способи і застосовуючи перевірені інновації, будівництво будинків наша будівельна компанія отримує високі оцінки і експертів, і самих клієнтів. Крім того, ми проводимо власні наукові дослідження з метою зробити будівництво заміського будинку дешевшим, але при цьому набагато більш економним, як з трудових ресурсів, так і за ціною. У нас вже є готове рішення, скористатися яким ми пропонуємо вам, не відкладаючи в довгий ящик.

  Навіть малоповерхове будівництво вимагає прискіпливого ставлення до деталей, професійного підходу до всіх етапів будівництва. Справа не тільки в тому, щоб кошторис на будівництво будинку була адекватною, але і щоб передбачити різні експлуатаційні умови, в будь-який час року, при будь-якій погоді. В результаті ви отримаєте будинок, який буде родовим гніздом, без перебільшення, на багато поколінь.

  Будівництво елітних будинків має ряд відмінностей від звичайних малоповерхових приватних житлових будинків. У них передбачають ліфти, кімнати для обслуговуючого персоналу, для гостей. Звичайно, особлива увага приділяється дизайну інтер’єру та екстер’єру. Існує безліч стилів, які ми можемо реалізувати у вашому проекті. До речі, якщо вам сподобався певний проект, покажіть його нам, і ми запропонуємо оптимальний спосіб втілити вашу мрію.

  Будівництво будинків з пінобетону і газосилікатного блоку – популярна тенденція, яка навряд чи скоро втратить свою актуальність.

  Вас може в першу чергу хвилювати питання вартості. На будівництво заміських будинків ціни в цілому у нас дуже вигідні, з кількох причин. Головна, це не тільки оптимізація робочого процесу, інноваційні матеріали, але і, перш за все, індивідуальний підхід, який дозволяє скласти саме такий кошторис з “прозорими” розрахунками, за якими ви не переплатите ні копійки зайвої. Ви можете ознайомитися з нашим прайсом. Великим плюсом нашої компанії є хороша взаємозв’язок з клієнтами: ми зрозуміємо ваші бажання, навіть якщо в будівництві ваші знання мінімальні, навіть у форс-мажорних ситуаціях ми робимо все так, щоб клієнт залишився більш ніж задоволений! Ну, а тепер ми готові поспілкуватися з вами особисто!

  Меню