Мала фракція, кругла форма, чорний колір – Одна основа, різноманітне застосування

Neopor® – Це маленькі чорні кульки з полістиролу, що містять вспенівающий агент, під дією якого вони розширюються. Компанія BASF виробляє цей унікальний матеріал, який виробники теплоізоляційних матеріалів використовують для виробництва утеплювачів, що застосовуються в самих різних областях.

Чорні кульки в процесі подальшої переробки піддаються вспениванию на стандартному обладнанні для виробництва виробів на базі EPS, в результаті виходять піноблоки сріблясто-сірого кольору і формуванням, теплоізоляційні властивості яких до 20 відсотків краще в порівнянні з традиційними матеріалами на основі EPS. Потім з блоків нарізають плити різної товщини.

Утеплювачі з Neopor мають поліпшені теплоізоляційними властивостями, при цьому забезпечується економія сировини до 50 відсотків у порівнянні зі звичайним матеріалом EPS. Тому можна говорити про внесок в захист навколишнього середовища та економії коштів. Екологічно безпечні утеплювачі з Neopor в складі кульок містять повітря. За рахунок цього теплопровідність матеріалу гарантована протягом усього терміну служби будівлі.

Теплоізоляційні матеріали на базі Neopor тим самим відповідають потребам сучасного і екологічно безпечного стилю життя. Ми називаємо це: «Innovation in Insulation».

Універсальне застосування

Будівельні конструкції, де є жорсткі вимоги до товщини утеплювача, наприклад, при реконструкції старих будівель, плити утеплювача, що мають в порівнянні з традиційними EPS меншу товщину при однаковій ефективності виявляться кращими. Результат: вище економія при енергоспоживанні. <br>

Якість

Плити утеплювача з Neopor стійкі до старіння і не гниють, зберігають форму і розміри. Вони забезпечують взаємопроникнення газів, мають яскраво виражені водовідштовхувальні властивості і характеризуються низьким водопоглинанням.

Пожежна безпека

Утеплювачі з Neopor провадяться відповідно до вимог європейського стандарту EN 13163, за ступенем пожежної безпеки вони відносяться до категорії єврокласу E відповідно до EN 13501-1 і B1 по DIN 4102. Neopor P не відрізняється вогнестійкістю.

Зручність застосування

Плити утеплювача з Neopor швидко встановлюються незалежно від погодних умов. Вони легко ріжуться і шліфуються, не зліплять очі при яскравому сонячному світлі. При їх установці не утворюється пил, вони не подразнюють шкіру.

Звукоізоляція

Еластифікована плити утеплювача з Neopor крім економії енергоспоживання сприяють поліпшенню звукоізоляції в приміщенні.

Довговічність

Стійкість до старіння і гниття перетворює матеріали з Neopor в довговічні і надійні утеплювачі.

Якісні вироби BASF – Більше 50 років лідируючі позиції у виробництві матеріалів для теплоізоляції

Styropor® – це назва асоціюється з історією успіху. Розроблений компанією BASF 50 років тому спінений полістирол, скорочено EPS, став класичним матеріалом для теплоізоляції. Під маркою Styropor EPS в даний час застосовується в усьому світі як ефективний теплоізоляційний матеріал і надійний засіб упаковки.

Neopor® є вдосконаленим утеплювачем на базі класичного Styropor. Новий матеріал для сучасних утеплювачів піддається вспениванию так само, як Styropor, і подальшого формуванню у вигляді плит і блоків.

Істотна відмінність – сріблясто-сірий колір – видно неозброєним оком: до складу Neopor входить графіт. Він поглинає і відображає теплове випромінювання і збільшує ефективність теплоізолюючих властивостей EPS майже на 20 відсотків.

Вироби на базі Neopor від компанії BASF – це економічно виправдані вкладення в майбутнє, спрямовані на збереження вартості нерухомості на максимально довгий термін.

Neopor ® – теплоізолюючі підвищеної ефективності – При однаковій товщині плити ефективність на 20 відсотків вище

Завдяки особливим властивостям вироби плити утеплювача з цього матеріалу до 20 відсотків більш ефективні, ніж звичайні EPS. Подібний результат досягається за рахунок дрібних частинок графіту в складі матеріалу Neopor®, які поглинають або відбивають тепло.

Вказану особливість Neopor забудовники і проектувальники можуть використовувати на власний благо. Застосування плит утеплювача на базі Neopor забезпечить значно вищу ефективність та сприятиме подальшому зменшенню споживання енергії.

Утеплювачі з Neopor більш ефективні в порівнянні з традиційним EPS.

Крім того, вони мають і інші переваги:

  • Водовідштовхувальні властивості
  • Можливість взаємопроникнення газів
  • Збереження форми і розмірів
  • Екологічна безпека завдяки високому ступеню екоеффектівності
  • Матеріали стійкі до старіння, не гниють
  • Спрощене застосування за рахунок зменшення ваги
  • Швидка установка без пилу
  • Варіант виконання з урахуванням погодних факторів
  • Не викликає роздратування шкіри

Постало питання?
Задайте його!

Теплоізоляція – це якість життя. Застосування матеріалу Neopor ® забезпечить максимальну ефективність утеплення

Відмінна ефективність утеплювачів з матеріалу Neopor® – це істотні переваги в практичному будівництві для архітекторів, інженерів, будівельників і забудовників. Поглинання або відображення інфрачервоного випромінювання матеріалом Neopor істотно скорочує теплопровідність будівлі. Матеріал в меншій мірі, ніж звичайні плити теплоізоляції, пропускає тепло.

Застосування Неопор найбільш вигідно там, де при малій абсолютної щільності утеплювача потрібно добитися максимальної ефективності утеплення. На малюнку показано, що утеплювачі з Neopor з абсолютною щільністю 15 кг / м3 забезпечується, наприклад, теплопровідність ≤ 0,032 Вт / (м · K). Для звичайного EPS порівнянної абсолютної щільності параметр теплопровідності становить ≥ 0,037 Вт / (м · K).

Теплопроводность неопора

Технічні характеристики матеріалу Neopor

ХарактеристикаЕдиницаКод обозначения согласно EN 13163Параметры теплоизоляционных материалов из материала Neopor®Норма
EPS 70EPS 100EPS 150
Теплопроводность λDВт/(м·K)---≥ 0,031≥ 0,030≥ 0,030EN 13163
Теплопроводность, расчетное значениеВт/(м·K)---≥ 0,032≥ 0,031≥ 0,031deutsche a. b. Z
Прочность на сжатие при 10 %-й деформациикПаCS (10)≥ 70≥ 100≥ 150EN 826
Прочность на разрыв в перпендикулярном направлении к плоскости плитыкПаTR ≥ 100≥ 150≥ 200EN 1607
Прочность на изгибкПаBS ≥ 115≥ 150≥ 200EN 12089
Прочность на срезкПаt≥ 35≥ 60 ≥ 85EN 12090
Устойчивость к деформации при 48 ч, 70 °C%DS ( 70,-)≤ 1≤ 1≤ 1EN 1604
Деформируемость 48 ч, 20 кПа, 80 °C%DLT (1) 5--- ≤ 5≤ 5EN 1605
Деформируемость 168 ч, 40 кПа, 70 °C%DLT (2) 5--- --- ≤ 5EN 1605
Коэффициент сопротивления диффузии водяного пара μ--- --- 20 - 4030 -7030 -70EN 12086
Термический коэффициент продольной деформацииK-1--- 60 - 80 · 10-660 - 80 · 10-660 - 80 · 10-6DIN
53752
ОгнестойкостьЕврокласс--- E E E EN 13501-1
Химическая устойчивостьУстойчивость к воздействию воды, большинства кислот и щелочей. Чувствительность к воздействию органических растворителей.
Биологическое воздействиеАбсолютная устойчивость к воздействию микроорганизмов. Не гниет и не разлагается. Химически нейтрален, не растворяется в воде. Нет данных о вредном воздействии на организм человека.


Зверніть увагу:
Зазначені в таблиці технічні та фізичні характеристики – це орієнтовні величини для утеплювачів на базі матеріалу Neopor®. Значення і характеристики можуть відрізнятися в залежності від способу обробки. Neopor P не відрізняється вогнестійкістю.

Утеплювачі на базі матеріалу Neopor ® – екологічні та ефективні – Зниження використання сировини на 50% зберігає цінні ресурси

У порівнянні з традиційним матеріалом EPS при виробництві плит утеплювача з матеріалу Neopor® потрібно на 50 відсотків менше сировини. Тому Неопор характеризується підтвердженої підвищеної ефективністю при зменшенні впливу на навколишнє середовище, в рамках аналізу екоеффектівності матеріал має найкращі показники.

Анализ экологической эффективности комплексной системы теплоизоляции неопор
Аналіз екологічної ефективності комплексної системи теплоізоляції на прикладі енергоефективного будинку в кварталі Брункфіртель міста Людвігсхафен в 2000 р, підтверджений інститутом екології Фрайбурга і TÜV.

Підвищення ефективності на тлі зниження витрат

Аналіз екоеффектівності розглядає вироби і технології як з економічної, так і з екологічної точки зору. Результат подібної оцінки на прикладі комплексної системи теплоізоляції (Фасадна система) з урахуванням коефіцієнта теплопередачі 0,29 Вт / (м2 · K) представлений на зображенні. Величезна перевага теплоізоляційних плит з матеріалу Neopor полягає в тому, що потреба в сировині знижується до 50 відсотків, за рахунок цього є можливість економії коштів і ресурсів, що, в свою чергу, також зменшує вплив на навколишнє середовище. Утеплювачі з Neopor в порівнянні з альтернативними продуктами мають економічні переваги з урахуванням зменшення впливу на навколишнє середовище, їх застосування дозволяє підвищити екоеффектівності і забезпечити сучасний рівень теплоізоляції.

Пасивний будинок – Активний внесок матеріалу Neopor ® в справу охорони навколишнього середовища

Пасивний будинок– лише два десятиліття тому дана концепція початку переможний хід. Її історія починалася з дисертації, написаної двома прозірливими людьми Бо Андерсеном і Вольфгангом Файст. Їх відповідь на зростання енерговитрат: «будинок без опалення». Тоді це здавалося фантастикою, сьогодні конструкція пасивного будинку знаходить все більше прихильників. Новітній проект закону Європейського парламенту від січня 2008 р наказує в майбутньому зробити стандарти пасивного будинку законодавчою нормою енергоспоживання для всіх новобудов.

Будинок без опалення

Пасивний будинок обходиться без традиційних методів опалення та кондиціонування повітря. Але взимку в нього затишно і тепло, а влітку – комфортно і прохолодно. При цьому фіксуються вкрай низькі витрати на енергоспоживання, адже пасивний будинок має тепловий баланс лише в 15 кВт · год / (м2 · a) для опалення. Це відповідає теплоті згоряння 1,5 літра рідкого палива на квадратний метр площі в рік.

Коефіцієнти теплопередачі пасивного будинку

Для всіх конструктивних елементів оболонки пасивного будинку визначені максимально допустимі коефіцієнти теплопередачі. Так, все напівпрозорі елементи будівлі повинні мати коефіцієнт теплопередачі не більше 0,15 Вт / (м2 · K). Типовою для пасивного будинку є особливо якісно теплоізольована оболонка будівлі.

Пасивний будинок виправдовує себе

Інвестиції в будівлю мають на меті поєднання економічності і захисту клімату. Саме ці фактори знаходяться на першому місці для пасивного будинку. Збільшення витрат на будівництво в порівнянні зі звичайними будівлями, які зводяться відповідно до чинного Енергостандартом Німеччини (EnEV), згідно з ретельним підрахунками складає близько 6 – 8 відсотків від загальних витрат на будівництво будівлі. А потенціал щорічної економії становить близько 60 – 80 відсотків енергоспоживання, тому слід виходити з періоду амортизації будівлі менше 15 років (в залежності від зміни цін на енергоносії). Швидше за все виправдовують себе витрати на утеплення.

нормы теплоизоляции

Постало питання?
Задайте його!

Увага
Зміст даної брошури засноване на наших знаннях і досвіді на сьогоднішній момент часу. Користувач, який застосовує дані матеріали, може самостійно виконати випробування і провести перевірку матеріалу, ми не можемо виключити їх необхідність зазначених випробувань внаслідок безлічі обставин, що впливають на процес переробки і застосування матеріалу. Наведені в брошурі відомості не можуть розглядатися як гарантія певних властивостей або придатності виробу для конкретних умов його застосування. Вміщені тут опису, графічні зображення, фотографії, дані, обставини, вагові характеристики і ін. Можуть бути змінені без повідомлення. Вони не можуть розглядатися як контрактно узгоджені властивості виробу. Одержувач нашого вироби покликаний під власну відповідальність дотримувати права власників патентів і суміжних прав, а також діючі норми і правила. (Квітень 2012)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.

Меню