Будинок з монолітними стінами

Нічого міцнішого в області будівництва людство поки не придумало

Технологія «Термодім» призначена для швидкого зведення теплих і недорогих будинків. За теплозахисту, звукоізоляції, комфортності, простоті, довговічності, швидкості, і вартості будівництва вона відноситься до високих і в той же час простим технологіям в області будівництва.

150$/м²

Будинок в два поверхи.
Фундамент, стіни, перекриття, дах.
З роботою і матеріалами.

За допомогою цієї технології легко звести:

Котеджі, сільські будинки і дачі

Житлові багатоповерхові будинки (до 5-ти поверхів)

Каскадні двох і триповерхові багатоквартирні будинки

Автозаправні станції

Громадські будівлі і спорткомплекси

Холодильники і сервісні об’єкти

Овочесховища і склади

В основу технології «Термодім» належить зведення несучих стін з монолітного залізобетону за допомогою незнімної опалубки з пінополістиролу, виконаної у вигляді легких блоків. Метрові блоки практично невагомі, їх легко піднімає навіть дитина. Блоки незнімної опалубки мають порожнини, які в процесі будівництва армуються і заповнюються бетоном. Спеціальна конструкція замків дозволяє швидко і точно з’єднувати блоки, подібно зборці кубиків у популярній грі «Лего», що перешкоджає витіканню бетону. Таким чином, в ході однієї технологічної операції споруджується монолітна бетонна стіна, обрамлена з внутрішньої і зовнішньої сторін тепло- і звукоізоляційні оболонкою з пінополістиролу.

Переваги технології Термодім

Висока теплотехнічна характеристика стін

Вкладення приносить економію все життя. Витрати на опалення будівлі Термодім в порівнянні з цегляним будуть в 3-3,5 рази менше.

Вигода по корисної площі

Товщина стін «Термодома» становить 25 см. Більш тонкі, але теплі стіни дозволяють збільшувати площу житла – стандартні 36м2 в цегляному будинку перетворюються в термодоме, при тих же зовнішніх розмірах, в 42м

Простота виробництва робіт

Будувати за технологією Термодім просто і легко. Маючи бажання і деякі навики, Ви можете побудувати будинок власними силами (і заощадити свої кошти)

Зниження термінів будівництва

Стіни зводиться в 10 разів швидше. Це знижує витрати на будівельників приблизно в 3-4 рази, в порівнянні зі звичайною будівництвом

Економія при спорудженні фундаментів

Стіни «Термодім» створюють значно менше питоме навантаження на фундамент

Економія на вартості

Вартість квадратного метра стіни в 1,5-2 рази нижче ніж із цегли або газобетону, з аналогічним теплозбереженням

Вартість квадратного метра стіни термодома з термоблока

липень 2016

матеріали од. вим.
кол-во на 1м²
ціна за од.
ціна 1м²
1 Термоблок (Харків) шт 4 46 184
2 Бетон М200 приготований на місці м³ 0,128 825 105
3
Арматура Ø10-12
кг 6 12,5 75
разом матеріалів на м² стіни 388
4 робота м.кв. стіни:

  • монтаж блоку
  • армування
  • приготування бетону
  • бетонування
м² 1 140 140
разом вартість м² стіни термодома з термоблока 504

Покращений аналог термоблока.
Блок незнімної комбінованої опалубки КОМБЛОК.

Ознайомтеся!

Опис і характеристики
Порівняльна розрахунок термоблок-комблок-газосиликат-цегла

Україна першою з країн СНД в січні 1995 р прийняла державні будівельні норми, що регламентують всі питання будівництва будинків з пінополістирольних блоків незнімної опалубки (ДБН В.2.6.-6-95). За чинним на сьогоднішній день нормам в Україні дозволено будівництво «Термодомов» висотою до п’яти поверхів.

Пінополістирол має щільність 25 кг / м3 з коефіцієнтом теплопровідності 0,035. Цей матеріал є абсолютно нейтральним, який не виділяє ніяких шкідливих для людини і його оточення речовин, не підлягає розкладанню під впливом мікроорганізмів і не має обмеженого терміну придатності. Пінополістирольні блоки можна застосовувати в будь-який час року і в будь-яких кліматичних умовах.

На цьому можливості нового будівельного матеріалу не вичерпуються. Пінополістирол давно вже застосовується для звукоізоляції. Якщо раніше для цього було потрібно трудомістка операція по наклейці матеріалу на бетонну або цегляну стіну, то тепер ізоляція є основою самої стіни. А останні дослідження, проведені за кордоном, довели: матеріал не пропускає радіоактивного випромінювання і значно послаблює вплив електромагнітного поля, так званих магнітних бур ви просто не відчуєте!

Технічні характеристики пенополистирольного блоку (термоблока)

Марка пінополістиролу ПВС-С М25
Щільність пінополістиролу, не менше, кг / м3 15,1
Геометричні розміри довжина х ширина х висота, мм 1000х250х250
Товщина стінок з пінополістиролу 2штх50мм
Внутрішня відстань між стінками пінополістиролу, мм 150
Вага термоблока, кг 0,45
Витрата бетону, м3 / м2 0,128
Вага стіни, кг 360
Коефіцієнт теплопровідності, Вт / м.к 0,039
Коефіцієнт паропроникності, мг / (м.ч. Па) 0,05
Водопоглинання за 24 год, не більше,% 2
Час самозатухания, не більше, сек 4
Пожежно-технічні характеристики по СНиП 21-01-97 Г1, В2, Д3, РП1
Акустична ізоляція, дб 46

Покращений аналог термоблока.
Блок незнімної комбінованої опалубки КОМБЛОК.

Ознайомтеся!

Опис і характеристики
Порівняльна розрахунок термоблок-комблок-газосиликат-цегла

Питання та відповіді про технології Термодім

Чому Термодім кращий за інші будинки?
Спінений полістирол є особливо гарним ізоляційним матеріалом завдяки своїй низькій щільності і закритою комірчастою структурою. Вона складається з безлічі багатостінкових осередків з розміром діагоналей 0,2 – 0,5 мм і товщиною полімерних стінок до 0,001 мм. Сумарний обсяг полімерних стінок становить лише 2% загального обсягу спіненого матеріалу, решта 98% займає повітря, укладений в осередках. Теплопровідність пінопласту не змінюється з часом подібно до інших пористих будівельних матеріалів, осередки яких замість повітря наповнені леткими газами. Пінополістирол – чудовий утеплювач. Стіна Термодома товщиною 25 см за здатністю зберігати, тепло еквівалентна цегляній стіні товщиною 1,5 метра. Витрати на опалення в Термодомі нижче, ніж в цегляному в 2-3 рази. Опалювати Термодім необхідно починати при температурі зовнішнього повітря нижче нуля градусів. При більш теплій погоді, для підтримки комфортної температури усередині Термодома вистачає побутового тепла, що виділяється при роботі побутових приладів.

Що таке будівельна технологія Термодім?
Термодім – це технологія будівництва з монолітного бетону з застосуванням незнімної опалубки, виконаної у вигляді теплоізоляційної формованою деталі зі спіненого полістиролу.

Чому Термодім технологія майбутнього?
У сучасному індустріальному світі дбайливе поводження з ресурсами стало питанням виживання в майбутньому. Будівельна технологія Термодім надає можливість істотної економії енергоресурсів і сировини з-за вкрай низького споживання енергії при опалення будівель, що стає особливо актуальним на тлі постійно зростаючих цін на енергоносії. При цьому має значення не тільки економія, але і те, що зменшуються викиди «вбивці клімату».

Що таке термоблок?
Це порожні блоки з пінополістиролу довжиною 1 м, шириною 25 см і висотою 25 см, мають вертикальні і горизонтальні порожнечі, що заповнюються в процесі будівництва бетоном, що створює свого роду монолітні бетонні грати. Вага одного термоблока не перевищує 0,5 кг.

Який бетон заливається в стіну з термоблоків?
Звичайний важкий бетон марки М-200 з фракцією щебеню 5-20 мм пластичної консистенції. Ніяких додаткових добавок, а також вібротрамбованія не потрібно. Для перекриттів використовуються плити перекриття.

Чи небезпечний пінополістирол для здоров’я?
Пінополістирол широко і давно використовується в будівництві. Він є абсолютно нейтральним матеріалом, який не виділяє ніяких шкідливих для людини і його оточення речовин, не підлягає розкладанню під впливом мікроорганізмів і не має обмеженого терміну придатності.
Пінополістирольні блоки можна застосовувати в будь-який час року і в будь-яких кліматичних умовах.
Пінополістирол абсолютно нешкідливий, екологічно чистий матеріал. З нього виготовляють одноразовий посуд, упаковку для овочів, фруктів. У ньому перевозять і зберігають морожену рибу і м’ясо. За санітарно-гігієнічним нормам пінополістирол може контактувати з продуктами, що вживаються в їжу без попередньої обробки. Крім того, пінополістирольна стіна, також як і дерев’яна володіє здатністю «дихати», тобто повільно пропускати через себе повітря.

Наскільки Термодома пожежобезпечний?
Пінополістирол широко і давно використовується в будівництві, для виготовлення термоблоків, застосовується полістирол марки ПВС-С – який відноситься до вогнестійкими матеріалами завдяки антіпереновимі добавкам. Україна першою з країн СНД в січні 1995 року прийняла державні будівельні норми, що регламентують всі питання будівництва будинків з пінополістирольних блоків незнімної опалубки (ДБН В.2.6.-6-95). За чинним на сьогоднішній день нормам в Україні дозволено будівництво Термодомов до 5 поверхів.

Наскільки пінополістирол довговічний?
З плином тривалого часу пінополістирол повністю зберігає свої властивості і характеристики. У Німеччині Термодома, також як і вдома з цегли, страхуються на 100 років.

Чому Термодім будують швидше?
Процес будівництва нагадує складання іграшкового будинку з кубиків «ЛЕГО». Пустотілі термоблоки мають спеціальні пази, за допомогою яких легко і міцно з’єднуються один з одним. Завдяки заводському якості виготовлення термоблоків досягається висока геометрія стіни. Працювати термоблоками легко і зручно. Заливка бетону всередину, також не забирає багато часу. Все це дозволяє знизити трудомісткість в 10 разів і термін будівництва в 3-4 рази!

Скільки коштує Термодім?
Найкраще порівнювати Термодім зі знайомим нам цегляним будинком. При однаковій обробці будівельна коробка Термодома на 30-50% дешевше. Ознайомитися з порівняльним розрахунком.

Як найкраще опалювати Термодім?
Для Термодома придатна будь-яка система опалення.

Яка економія при експлуатації Термодома?
Витрати на опалення в такому будинку приблизно на 50% нижче, ніж в цегляному. Причому опалювальний сезон починають тільки тоді, коли температура за вікном впаде нижче 5 ºС. До цієї позначки для підтримки комфортної температури усередині термодома вистачає тепла, що виділяється при роботі побутових приладів.

Як прокладається водопровід, каналізація і електропроводка?
Пластикові каналізаційні труби прокладаються всередині опалубки перед заливкою бетону. Застиглий бетон захищає труби, що гарантує їх безаварійну службу протягом усього терміну експлуатації будівлі. Електропроводка і водопровідні труби укладаються в борозни, прорізати ножем на внутрішній поверхні пінополістирольної стіни або теж прокладаються всередині опалубки перед заливкою бетону.

Яким матеріалом Термодім відбувається зовні?
Стандартна обробка Термодома – декоративна штукатурка по капронової сітки, але можна застосовувати облицювання різними видами плитки, сайдингом, облицьовувати цеглою.

Чи можна проткнути стіну Термодома чимось гострим або важким?
Практично не можна. Арматура та бетон, що заливається всередину пінополістирольних блоків, створюють міцний монолітний каркас, здатний протистояти багатобальною землетрусів, а капронова сітка і міцна штукатурка не дозволяють нанести шкоди зовнішньому вигляду будівлі.

Чим стіна Термодома відбувається всередині?
За ДБН В.2.6.-6-95 необхідно виконати штукатурку товщиною 3 см по металевій сітці. Для внутрішнього оздоблення Термодома можна рекомендувати одну з систем сухого будівництва, давно стали загальновизнаним стандартом в Європі. Це гіпсокартонні листи, що клеяться в 2 шари на внутрішню поверхню стін.

Чи можна на пенополистирольную стіну повісити книжкову полицю чи кухонну шафу?
Можна, можливо. При цьому дюбель або довгий цвях можна вставити у внутрішню стіну блоку до його заливання бетоном. Допустиме навантаження на один дюбель, в цьому випадку може становити до 100 кг.

Чому «Термодім» дозволяє виконувати оздоблювальні роботи з більш високою якістю і дешевше?
Висока, якість виготовлення термоблоків дозволяє складати абсолютно рівні стіни. Тому будь-який вид обробки, будь то використання гіпсокартону, плитки, штукатурки, не вимагає додаткового вирівнювання поверхні, тим самим економія матеріали, зусилля і час.

А будують у себе Термодома винахідники цієї технології, німці, і де їх взагалі будують?
У Німеччині на початок 2003 р було побудовано понад 40 000 Термодомов. Будуються вони майже у всіх європейських країнах, особливо активно у Франції, Італії, Скандинавських країнах. З колишніх соцкраїн найбільш активне будівництво ведеться в Польщі і Угорщині. Швидко налагоджують випуск термоблоків Росія і Грузія. Крім Європи Термодома будуються в США, Канаді, Ізраїлі, Панамі. Дуже велика програма будівництва Термодомов приймається в даний час урядом ПАР. Цікаво, що в Евродеревне, яка буде зводитися під Берліном за рішенням Європейського Співтовариства, де кожна з країн ЄС повинна показати свою найбільш передову будівельну технологію, Німеччина представлена ​​технологією Термодім.

Чи існують якісь особливі вимоги до об’ємно-планувального вирішення Термодомов?
Термодім може мати стіни і прорізи будь-якої конфігурації. Якщо поворот стіни потрібно зробити не під 90 °, то термоблок легко відрізати під потрібним кутом за допомогою звичайної пилки прямо на будмайданчику. Аналогічно і з перекриттям. Перекривається проліт між стінами регламентується тільки планувальним рішенням.

Чи правда, що Термодома можна будувати взимку?
Звичайно, влітку будувати приємніше, але Термодім можна будувати і взимку. Термоблок служить, свого роду, термосом для залитого в нього бетону і надійно захищає його від морозу. Термоблок ще називають утепленій опалубкою. Є досвід успішного будівництва Термодома при температурі – 10 ° С.

Які вікна потрібні Термодім?
Економлячи енергію за допомогою теплозберігаючих стін, було б неправильно дати можливість їй зникнути через вікна. Тому вікна в Термодомі можуть бути будь-якими – з дерев’яними, металевими і металопластиковими профілями, за умови, що вони будуть теплими, двокамерними, зі склопакетом і хорошим примиканням. Всі зазначені властивості повинні підтверджуватися відповідним сертифікатом.

Скільки поверхів може бути в Термодомі?
За чинним на сьогоднішній день нормам дозволено будівництво Термодомов висотою до 5-ти поверхів. У Німеччині Термодома будують до 8-ми поверхів. В цілому ж технологія розрахована на значно більшу поверховість.

Чи достатньо міцна конструкція Термодома? Чи потрібно укладати в стіну арматуру?
При будівництві термодома арматура укладається відповідно до розрахунку.

А взагалі, ТЕРМОДІМ – це будинок з монолітними стінами і перекриттями. Нічого міцнішого в області будівництва людство поки не придумало.

Для того щоб досягти довголітньої експлуатації споруди без тріщин необхідно прагнути до можливо меншого тепловому розширенню несучих стін. У стінах, побудованих з термоблоків, бетонна серцевина ізолювала від впливу тепла і холоду з усіх боків шаром пінопласту завтовшки 5 см. Термін життя стіни з бетону, захищеної від дощу і снігу, тепла і холоду практично необмежений. При дослідженні 27 річної пенополистирольной ізоляції не було виявлено ознак старіння. Лабораторні прискорені випробування, при яких симулювати 100 річний термін експлуатації, також не виявили ознак старіння матеріалу. Пінополістирол при кваліфікованої переробці необмежено стійкий до старіння. Ультрафіолетове випромінювання і інші інтенсивні випромінювання можуть викликати пожовтіння і крихкість поверхневого шару пінополістиролу, тому необхідно захищати вироби з пінополістиролу від тривалого прямого попадання сонячного опромінення. Поверхнева крихкість не є порушенням властивостей теплоізоляції, але є причиною ерозії матеріалу від вітру і дощу. На практиці ці поверхні фарбують або захищають оздоблювальними матеріалами. З плином тривалого часу пінополістирол повністю зберігає свої властивості і характеристики.

Пінополістирол відмінно переносить присутність асфальтових емульсій, руберойду з асфальтовим покриттям, штучних добрив, каустичної соди, амонію, рідких добрив, спінених фарб, мила і пом’якшувальних розчинів, цементу, гіпсу, вапна, розчинів солі, води і всякого роду грунтових вод. Руйнівна вплив на полістирол роблять смоли і їх похідні, органічні розчинники, розчинники фарб і лаків, бензин, нафту.

Які фундаменти потрібні Термодім?
Будівельна система ТЕРМОДІМ сумісна з будь-якими традиційними фундаментами. Найбільш бажаними є стрічковий монолітний фундамент або монолітна залізобетонна плита.

Чи є переваги у «Термодома» в теплий період року?
Звичайно є. Адже прохолоду влітку Термодім зберігає також добре, як взимку тепло. Термодомов зараз посилено цікавляться такі країни, як Арабські Емірати, Катар, Саудівська Аравія.

З чого робиться підвал в Термодомі?
Підвал в Термодомі також можна робити з термоблоків. Адже пінополістирол має дуже низький відсоток водопоглинання (згадайте поплавці рибацьких сіток). Після спеціального покриття зовнішньої поверхні він прекрасно впоратися з цим завданням.

Як ставляться до пінополістиролу миші і щури?
Вони до нього не відносяться :))
Якщо Ви налаштувалися будувати будинок, то не залежно від того, з якого матеріалу він буде виконаний, будьте готові до боротьби з гризунами. Гризуни пінополістиролом не харчуються. Пінополістирол не є матеріалом відлякує мишей і вони, звичайно ж, захочуть оселиться у Вашому новому будинку. Але в 21 столітті боротьба з гризунами не проблема, є маса способів позбавлення від цих істот. Крім уже традиційних отрут і кота, на ринку з’явилися нові технічні рішення, а саме, недорогий пристрій, яке при його включенні ультразвуком проганяє всіх мишей в радіусі 400 м.

Чи можна з цього матеріалу добудовувати в уже існуючих будинках верхні поверхи, якщо фундамент і стіни не був розраховані на це спочатку?
Звичайно можна і якщо добудовувати, то тільки з нього, оскільки пінополістирол значно легше в інженерному відношенні: квадратний метр стандартної цегляної стіни важить 960 кг. квадратний метр залитих блоків – 360 кг. Але в кожному окремому випадку слід консультуватися з фахівцем. Найчастіше добудувати поверх або мансарду можна.

Скільки коштує побудувати будинок?
На це питання однозначно відповісти можна після того, коли буде готова проектно-кошторисна документація. Вартість будинку буде залежати від багатьох факторів: складності проекту, облицювальних і покрівельних матеріалів, термінів будівництва, вартості робіт і т.д. Вартість будинку, наприклад, 10 х 10 може відрізнятись в 2-15 рази. Такий будинок може коштувати 10 тис. У.о., а може коштувати 150 тис. У.о. Орієнтуйтеся на ціну від 150 у.о. за квадратний метр загальної площі приміщення без інсталяції.
Будівництво будинку з термоблоків крім інших вигод має також і економічну. Зведення стін обійдеться Вам на 33% дешевше, якщо порівнювати нашу стіну з цегляною стіною в 2 цегли завтовшки. Це показують і пророблені підрахунки. Ознайомитися з порівняльним розрахунком.
Ви, звичайно, можете побудувати будинок зі стінами в півтора цегли, і тоді ціна буде приблизно однаковою, але Ви не зможете жити в такому будинку взимку або пізно восени, Вам обов’язково доведеться утеплювати такий будинок.
Для того щоб мати такі ж теплоізоляційні властивості, як біля стіни з термоблоків, товщина цегляної стіни повинна дорівнювати 1,8 метра! Плюс до всього, швидкість будівництва за технологією “ТЕРМОДІМ” в 3 рази вище, ніж при використанні традиційних технологій.

Покращений аналог термоблока.
Блок незнімної комбінованої опалубки КОМБЛОК.

Ознайомтеся!

Опис і характеристики
Порівняльна розрахунок термоблок-комблок-газосиликат-цегла

І ще один важливий фактор – економія при закінченні будівельних робіт далеко не закінчується, а навпаки – тільки починається!

Порівняння в споживанні енергії для об’єктів, зведених за технологією Термодім і об’єктів, зведених із застосуванням традиційних технологій (стіни з цегли або порожнистих бетонних блоків)
Термодім
Традиційні технології
Коефіцієнт теплопровідності, Вт / м² ккал
0,28 0,95
Температура приміщення, ° з
18 18
Необхідна потужність для будинку об’ємом 600 м³ протягом години
600 м³ х 20 вт/м³ х 1 час = 12 квтч = 0.043 дж 600 м³ х 65 вт/м³ х 1 час = 39 квтч = 0.14 дж

Відділ будівництва

МТС          095-607-74-74

Київстар   068-607-74-74

Відділ продажу

МТС           099-555-90-90

Київстар    068-555-90-90

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed