Клінкерна плитка – це вид декоративної кераміки, який піддається випалу при температурі від 1200-1450 ° С, що надає велику міцність виготовленому матеріалу.

Основні характеристики клінкеру, як матеріалу:

  • Стійка до перепадів температур.
  • Має високу морозостійкість.
  • Практично не вбирає воду, тому що має щільну структуру.
  • Термін служби клінкеру понад 100 років.
  • Чи не схильна до впливу ультрафіолету.
  • Володіє стійкістю до хімічного впливу.
  • Повністю екологічно чиста.

З недоліків можна виділити крихкість. Плитка вимагає обережного поводження тому може розбитися при падінні. Також, деяких при виборі матеріалу лякає її вартість. Вона вище, ніж інші облицювальні матеріали.

Клінкерна плитка для фасадів:

Плитка популярна в сфері облицювання фасаду тому має привабливий і багатий вигляд. У неї довший термін експлуатації, ніж у звичайного цегли. На додаток, плитка не обмежена спектром кольорів і фактурою поверхні. Покупцеві надається широкий вибір серед безлічі видів.

клинкерная плитка

Основні властивості плитки дозволяють надійно оберігати фасад від впливів зовнішнього середовища і створювати імітацію кладки цегли. Така обробка обійдеться набагато дешевше, ніж справжня цегляна кладка. Плитка має маленьку товщину і вагу, що знижує навантаження на фундамент і стіни

клинкерная плитка 2

Облицювання клінкерної плиткою – відмінний вибір, який не тільки додасть індивідуальності вашого будинку, а ще буде довго служити, як захисний матеріал.

Додаткові сфери застосування:

  • Клінкерна плитка для внутрішнього оздоблення
клинкерная плитка 3
клинкерная плитка 4

Клінкерна плитка для внутрішнього оздоблення дозволяє креативно створювати свій власний дизайн будинку, тому що вона може з легкістю передати стиль дерева, каменю або цегли. Завдяки своїм вологостійким властивостям, її застосовують для облицювання ванн і басейнів.

  • Для облицювання об’єктів ландшафтного дизайну.
клинкерная плитка 5

Клінкерною плиткою також лицювальн сходинки і підлогу при будівництві приватних будинків. Вона багато років зберігається в своєму первісному вигляді і легко чиститься. Плитка для підлоги буває різною, але підходить для всіх видів

  • Для облицювання тротуарних зон

Така тротуарна плитка може використовуватися, як для маленьких доріжок, так і для великих вулиць. Перевага її в тому, що вона залишається такою ж протягом багатьох років служби. Вона володіє цікавою і привабливою кольоровою гамою, що виділяє її на тлі всіх інших матеріалів. Традиційною формою її виробництва є прямокутник. Але зараз можна знайти плитку та інших форм.

Висновок:

Клінкерна плитка – відмінний матеріал для обробки як зовнішньої, так і внутрішньої частин будівлі. Вона має привабливий зовнішній вигляд, що збагачує і надає вишуканості вашому інтер’єру. Плитка стійка до ультрафіолету, перепаду температур, воді. Вона високоміцна і екологічно чиста. Варто звернути увагу, що, вибираючи укладку цеглою, швидше за все така затія обійдеться дорожче. Тому перед остаточним вибором радимо зважити всі «за» і «проти».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.

Меню