Стяжка опалубки універсальна пластикова регульована для знімною і незнімної опалубки

Пропонуємо Вам до застосування продукцію компанії «AVcom», яка здешевлює й спрощує будівництво монолітних будинків або їх частин (армопояс, цоколь, балка, стіна)

Перемычка (стяжка) опалубки регулируемая

Сьогодні все більшу й більшу популярність завойовують технології будівництва енергоефективних будівель із застосуванням незнімної опалубки.

У сучасному монолітному будівництві застосовують два основних види опалубки: незнімна і знімна. Принципова відмінність їх полягає в тому, що знімну опалубку після затвердіння залитого бетону знімають і використовують повторно, а незнімна залишається частиною готової стіни.

В даний час найбільш часто для незнімної опалубки забудовники вибирають теплозберігаючі матеріали, такі як пінополістирол (пінопласт будівельний, фасадний) і екструдований пінополістирол. Застосування теплозберігаючих матеріалів дозволять в процесі заливки стін виключити операції з утеплення фасаду, тобто опалубкою (формою для заливки бетону) є утеплювач, який залишається на готовій стіні. Ці панелі поєднують з OSB, фанерою, ЦСП, щитами з дощок і подібними до них матеріалами за допомогою нашої перемички для опалубки.

Стяжка перемычка опалубки утеплитель опалубка
Стяжка утеплитель/утеплитель

Регульована стяжка опалубки від «AVcom» є кріпильний елемент з поліпропілену, для з’єднання елементів незнімної і знімною опалубок та їх комбінації, з подальшою установкою арматури й бетонуванням.

Матеріали, що з’єднуються, можуть бути з пінопласту, полістиролу, базальтових й інших утеплювачів, з OSB, фанери, дощок. Товщина бетонного ядра від 100 до 450 мм. Крок регулювання 25 мм.

Одна стяжка витримує на розрив 120 кг.

Переваги універсальної стяжки опалубки

Можливість суміщення опалубки і утеплювача в одному виробі

Можливість вибирати товщину бетонної частини

Від 100 до 450 мм з кроком регулювання 25 мм

Економія на кваліфікації

Легко справляються некваліфіковані робітники під контролем виконроба

Виняток містків холоду

Зменшення часу складання опалубки

Істотна різниця у вартості

Інертність до будівельних матеріалів і висока корозійна стійкість

Опалубки і варіанти їх застосування зібраних за допомогою регульованої перемички

Отже, маємо дві моделі половинок перемички

Для жорстких панелей опалубки

OSB, ЦСП, ГВП, фанера, щити з дошки і тому подібне, а також гіпсова панель «Комблока»

Для панелей опалубки з утеплювача

Пінопласт, мінеральна вата, екструдований пінополістирол

Використовуючи дві моделі перемички, ми отримуємо три види опалубок з можливістю регулювання товщини бетонного ядра від 100 мм до 450 мм
Стяжка перемычка опалубки утеплитель опалубка

Утеплювач + опалубка
(у варіанті «Комблока»: утеплювач + гіпс)

Вартість однієї перемички, яка складається з двох половинок
10,0 грн.
Стяжка (перемычка) опалубка/опалубка

Опалубка + опалубка
(у варіанті «Комблока»: гіпс + гіпс)

Вартість однієї перемички, яка складається з двох половинок
10,0 грн.
Стяжка утеплитель/утеплитель

Утеплювач + утеплювач
(звичайний розбірний «Термоблок»)

Вартість однієї перемички, яка складається з двох половинок
10,0 грн.

Відділ будівництва

МТС          095-607-74-74

Київстар   068-607-74-74

Відділ продажу

МТС           099-555-90-90

Київстар    068-555-90-90

Давайте розглянемо їх докладніше – що, використовуючи їх, можна отримати
Блок мелкощитовой съемной (многоразовой) опалубки. Состоит из двух панелей из OSB и семи пластиковых регулируемых перемычек позволяющие регулировать толщину бетонного ядра стены в диапазоне от 100 до 430 мм. Панели приобретаются только на два ряда периметра здания.

Почнемо зі звичайною опалубки, що складається з двох щитів з’єднаних між собою регульованою перемичкою.

Щити опалубки можуть бути з будь-якого листового матеріалу, який придатний для таких цілей: OSB, ЦСП, фанера, плоский шифер, щити, збиті з дошок, тощо.

До перемичці щити опалубки кріпляться саморізом, при необхідності через шайбу, в перемичці є отвір під саморіз і потовщення для його якісної фіксації.

Ви можете самостійно вирізати або збити щити необхідних вам розмірів з матеріалів, які є у вас в наявності, або придбати у нас готові.

Ми випускаємо щити опалубки з OSB товщиною 10 мм розміром 1000 × 300 мм (на один блок) і 2500 × 600 мм (висотою на два ряди).

Є ще місце, де опалубка з нашої регульованою перемичкою дуже спростить завдання – внутрішня несуча стіна з «Термоблоків», на яку спираються дві плити перекриття, ширини бетонного ядра (150 мм) для опор двох плит не вистачає й останній ряд необхідно робити в опалубці (тоді бетонна опорна частина для плит вийде 230 – 250 мм, і цього достатньо), з нашою перемичкою це простіше простого!

Комблок для внутренних несущих стен, гипс/гипс. Состоит из двух гипсовых панелей которые является уже готовой штукатуркой и семи пластиковых регулируемых перемычек позволяющих регулировать толщину бетонного ядра стены в диапазоне от 100 до 430 мм

Окремо слід виділити опалубку, що складається з двох гіпсових панелей з’єднаних пластиковими регульованими перемичками. Така опалубка є незнімної, а гіпсові панелі, по суті, являють собою готову штукатурку і не потребують надалі штукатурення, а тільки шпаклівку.

Застосовується для внутрішніх несучих стін.

Ми випускаємо гіпсові панелі товщиною 30 мм і розміром 1000 × 300 мм.

Комблок 100 к съемной опалубке

Продовжимо огляд опалубкою, що складається з панелі утеплювача й знімної панелі. Нами випускається такий блок опалубки під назвою «Комблок зі знімною опалубкою».

Панелі утеплювача можуть бути, як пінопластові, так і з мінеральної вати. Наша компанія використовує мінеральну вату робочою щільністю 135 – 145 кг/м3, що відповідає вимогам для оздоблення фасаду мокрим методом. Можлива товщина мінеральної вати: 50 і 100 мм. Габарити: 1000 × 300 мм. Шип-паз на такий панелі утеплювача відсутній. Пінопластова панель має шип-паз з усіх боків, габарити такі ж 1000 × 300 мм, а ось товщина утеплювача може бути від 50 до 300 мм.

Де застосовувати таку опалубку – очевидно. Утеплені стіни будівель. Для енергоеффектівних, енергонезалежних і тому подібних будівель, такий блок ідеальний, як за ціною, так і за простотою. До того-ж він відповідає всім вимогам до стін таких будинків, а вимоги там є – і їх там не мало.

Комблок – блок несъемной опалубки рис4

Не можу не розповісти про запатентованому нами блоці незнімної опалубки, який ми назвали – «Комблок». Він складається з панелі утеплювача і гіпсової панелі, з’єднаної пластиковими регульованими перемичками. Гіпсова панель, по суті, готова штукатурка, надалі штукатурних робіт не потрібно, тільки шпаклювання.

За рахунок відсутності штукатурки (і робіт, і матеріалів) вартість м2 стіни будівлі з Комблока наближається до однієї з найдешевших технологій зведення стін – «Термоблоку» (стіни з «Термоблока» + внутрішня штукатурка), але не має недоліків властивих зазначеної технології.

Комблок 100 к съемной опалубке

Тепер скажу про його («Комблока»), чомусь для багатьох, НЕ очевидному використанні. Утеплений армопояс! Для стін з енергоефективних матеріалів типу газосиликату (газоблоку), протерм й інших подібних (за твердженням виробників, ніби як не потрібне подальше утеплення). Але армопояс – бетонний, холодний, його утеплювати все одно якось потрібно, а з нашої регульованою перемичкою це легко і просто!

Блок нашої опалубки має висоту 300 мм, якщо висота підходить – використовуємо «Комблок до знімною опалубки», якщо висота не підходить – робимо таку опалубку самі. Беремо листової пінопласт необхідної товщини і ріжемо у розмыр необхідної висоти армопоясу. Потім, відрізаємо довгу (довільної довжини, чим довше, тим краще) смугу фанери або OSB такої ж висоти та з’єднуємо їх регульованою перемичкою. Опалубка утепленого армопоясу готова!

Для з’єднання пінопласту і припустимо OSB, застосовуємо регульовану перемичку. Кріплення пінопласту можливо двома варіантами:

1 варіант. Перемичка: утеплювач + опалубка.
При товщині утеплювача 50 мм робимо проріз (не менше 80 мм) і вставляємо в нього перемичку. При більшій товщині утеплювача робимо Т-образний проріз і вставляємо в нього перемичку.

2 варіант. Перемичка: опалубка + опалубка.
У пінопласт (через пінопласт) вставляється перемичка в попередньо просвердлені отвори. Має вийти, як на малюнку. З боку пінопласту до перемички я прикрутив CD профіль, так, про всяк випадок, щоб пінопласт напевно не зламався від тиску бетону. Якщо впевнені, що витримає – не прикручуєте.

Щити опалубки до перемички кріпляться саморізом, при необхідності через шайбу, в перемичці є отвір під саморіз і потовщення для його якісної фіксації.

Відділ будівництва

МТС          095-607-74-74

Київстар   068-607-74-74

Відділ продажу

МТС           099-555-90-90

Київстар    068-555-90-90

Технічні параметри в роботі (максимальні значення)

Найбільший тиск на стінки опалубки бетон надає в нижній частині.
Зусилля на розрив для стяжки опалубки – 120 кг. Враховуємо запас міцності стяжки – 10%. Звідси навантаження на одну стяжку опалубки буде дорівнює: 120 кг – 10% = 108 кг.

При заливці вручну:
– якщо ви заливаєте бетонний сердечник на висоту до 600 мм, то віброущільнення не потрібне, можна обмежитися штикуванням;
– подачу бетонної суміші в опалубку робити вручну або дуже акуратно по лотку, щоб уникнути додаткових динамічних навантажень, які можуть досягати від 500 до 1000 кгс/м² (додатково до бічного тиску бетонної суміші);
– для того щоб уникнути деформації стінок опалубки, яка може виникнути під тиском бетону, не варто робити відстань між стяжками опалубки більше 300 мм або ставити менше трьох стяжок на 1 пог.м без додаткового зміцнення.

При заливці з віброущільненням (при висоті 1,2 м):
– при висоті одночасної заливки більше 600 мм – необхідно віброущільнення;
– у нижній частині опалубки максимальний тиск важкого бетону на стінки складе 1800 і більше кгс/м2;
– щити опалубки з будь-якого утеплювача, а також з тонких матеріалів (наприклад OSB) такого тиску не витримають. Необхідно додаткове зміцнення.

Універсальна пластикова стяжка опалубки – відмінний варіант для здійснення сучасних будівельних робіт з урахуванням таких нових вимог, як високе енергозбереження, екологічна чистота, тривалий експлуатаційний термін. Універсальність же полягає в тому, що є можливість поєднати опалубку і утеплювач в одному виробі, а це помітно спрощує та прискорює весь процес запланованих робіт.

Також слід врахувати, що дана стяжка опалубки дозволяє вибирати товщину бетонної стіни від 100 до 450 мм.

І, звичайно, дуже важливо те, що для успішного проведення робіт не потрібна висока кваліфікація будівельників – досить одного досвідченого виконроба. Все це найкращим чином позначається на підсумковій вартості, до того ж пластикові стяжки для опалубки – необхідний елемент будівництва об’єктів тривалого експлуатаційного терміну.

У нас Ви можете не тільки купити стяжки для незнімної опалубки, але й одночасно отримати безкоштовну інформаційну допомогу нашого фахівця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.

Меню