Стяжка опалубки універсальна пластикова регульована для знімною і незнімної опалубки

Пропонуємо Вам до застосування продукцію компанії AVcom яка здешевлює і спрощує будівництво монолітних будинків або частин будівель (армопояс, цоколь, балка, стіна)

Перемычка (стяжка) опалубки регулируемая

Сьогодні все більшу і більшу популярність завойовують технології будівництва енергоефективних будівель із застосуванням незнімної опалубки.

У сучасному монолітному житловому будівництві застосовують два основних види опалубки: незнімний і знімний. Принципова відмінність їх полягає в тому, що знімну опалубку після затвердіння залитого бетону знімають і використовують повторно, а незнімна залишається частиною готової стіни.

В даний час найбільш часто для незнімної опалубки забудовники вибирають теплозберігаючі матеріали, такі як пінополістирол (пінопласт будівельний, фасадний) і екструдований пінополістирол. Застосування теплозберігаючих матеріалів дозволять в процесі заливки стін виключити операції з утеплення фасаду, тобто опалубкою (формою для заливки бетону) є утеплювач, який залишається на готовій стіні. Ці панелі поєднують з OSB, фанерою, ЦСП, щитами з дощок і подібними до них матеріалами за допомогою нашої перемички для опалубки.

Стяжка перемычка опалубки утеплитель опалубка
Стяжка утеплитель/утеплитель

Регульована стяжка опалубки від AVcom є кріпильний елемент з поліпропілену, для з’єднання елементів незнімної і знімною опалубок і їх комбінації, з подальшою установкою арматури і бетонуванням.

Сполучаються матеріали можуть бути з пінопласту, полістиролу, базальтових і інших утеплювачів, з OSB, фанери, дощок. Товщина бетонного ядра від 100 до 450 мм. Крок регулювання 25 мм.

Одна стяжка витримує на розрив 120 кг

Переваги універсальної стяжки опалубки

Можливість суміщення опалубки і утеплювача в одному виробі

Можливість вибирати товщину бетонної частини

Від 100 до 450 мм з кроком регулювання 25 мм

Економія на кваліфікації

Легко справляються некваліфіковані робітники під контролем виконроба

Виняток містків холоду

Зменшення часу складання опалубки

Істотна різниця у вартості

Інертність до будівельних матеріалів і висока корозійна стійкість

Опалубки і варіанти їх застосування зібраних за допомогою регульованої перемички

Отже, маємо дві моделі половинок перемички

Для жорстких панелей опалубки

OSB, ЦСП, ГВП, фанера, щити з дощок і т.п., а також гіпсової панелі комблока

Для панелей опалубки з утеплювача

Пінопласт, мінвата, екструдований пінополістирол

Використовуючи дві моделі перемички, ми отримуємо три види опалубок з можливістю регулювання товщини бетонного ядра від 100мм до 450мм
Стяжка перемычка опалубки утеплитель опалубка

Утеплювач + опалубка
(У варіанті комблока утеплювач + гіпс)

Вартість однієї перемички яка складається з двох половинок
7,2 грн
Стяжка (перемычка) опалубка/опалубка

Опалубка + опалубка
(В комблоке гіпс + гіпс)

Вартість однієї перемички яка складається з двох половинок
7,2 грн
Стяжка утеплитель/утеплитель

Утеплювач + утеплювач
(Звичайний розбірний термоблок)

Вартість однієї перемички яка складається з двох половинок
7,2 грн

Відділ будівництва

МТС          095-607-74-74

Київстар   068-607-74-74

Відділ продажу

МТС           099-555-90-90

Київстар    068-555-90-90

Давайте розглянемо їх докладніше, що, використовуючи їх, можна отримати.
Блок мелкощитовой съемной (многоразовой) опалубки. Состоит из двух панелей из OSB и семи пластиковых регулируемых перемычек позволяющие регулировать толщину бетонного ядра стены в диапазоне от 100 до 430 мм. Панели приобретаются только на два ряда периметра здания.

Почнемо зі звичайною опалубки складається з двох щитів з’єднаних між собою регульованою перемичкою.

Щити опалубки можуть бути з будь-якого листового матеріалу придатного для таких цілей: OSB, ЦСП, фанера, плоский шифер, щити збиті з дощок тощо, варіантів маса.

До перемичці щити опалубки кріпляться шурупом, при необхідності через шайбу, в перемичці є отвір під шуруп і потовщення для його якісної фіксації.

Ви можете самостійно вирізати або збити щити необхідних вам розмірів з матеріалів які є у вас в наявності, або придбати у нас готові

Ми випускаємо щити опалубки з OSB товщиною 10мм розміром 1000х300 мм (на один блок) і 2500х600 мм (висотою на два ряди).

Є ще місце, де опалубка з нашої регульованою перемичкою сильно спростить завдання – внутрішня несуча стіна з термоблоків на яку спираються дві плити перекриття, ширини бетонного ядра (15 см) для опор двох плит не вистачає і останній ряд необхідно робити в опалубці (тоді бетонна опорна частина для плит вийде 23-25 см, цього достатньо), з нашої перемичкою це простіше простого!

Комблок для внутренних несущих стен, гипс/гипс. Состоит из двух гипсовых панелей которые является уже готовой штукатуркой и семи пластиковых регулируемых перемычек позволяющих регулировать толщину бетонного ядра стены в диапазоне от 100 до 430 мм

Окремо слід виділити опалубку що складається з двох гіпсових панелей з’єднаних пластиковими регульованими перемичками, така опалубка є незнімної, а гіпсові панелі, по суті, являють собою готову штукатурку і не вимагають надалі штукатурення, а тільки шпаклівку.

Застосовується для внутрішніх несучих стін.

Ми випускаємо гіпсові панелі товщиною 30 мм і розміром 1000х300 мм.

Комблок 100 к съемной опалубке

Продовжимо огляд опалубкою складається з панелі утеплювача і знімною панелі. Нами випускається такий блок опалубки під назвою “комблок зі знімною опалубкою”.

Панелі утеплювача можуть бути як пінопластові так і з мінеральної вати, нами мінвата використовується 145 щільності що відповідає вимогам для оздоблення фасаду мокрим методом, можлива товщина мінвати 50 і 100 мм. Габарити 1000х300 мм. Шип-паз на такий панелі утеплювача відсутній. Пінопласт панель має шип-паз з усіх боків, габарити такі-ж 1000х300 мм, а ось товщина утеплювача може бути від 50 до 300 мм (це не описка, триста міліметрів!).

Де застосовувати таку опалубку – очевидно. Утеплені стіни будівель. Для знергоеффектівних, енергонезалежних і т.п. будівель, такий блок ідеальний і за ціною і за простотою, до того-ж він відповідає всім вимогам до стін таких будинків, а вони там є і їх там не мало

Комблок – блок несъемной опалубки рис4

Не можу не розповісти про запатентованому нами блоці незнімної опалубки який ми назвали комблок. Він складається з панелі утеплювача і гіпсової панелі, з’єднаної пластиковими регульованими перемичками. Гіпсова панель, по суті, готова штукатурка, надалі штукатурних робіт не потрібно, тільки шпаклювання.

За рахунок відсутності штукатурки (і робіт і матеріалів) вартість м2 стіни будівлі з комблока наближається до однієї з найдешевших технологій зведення стін – термоблоку (стіни з термоблока + внутрішня штукатурка), але не має недоліків властивих цій технології

Комблок 100 к съемной опалубке

Тепер скажу про, чомусь для багатьох, НЕ очевидному використанні. Утеплений армопояс! Для стін з енергоефективних матеріалів типу газосиликата (газоблоку), Протерм і інших подібних (за твердженням виробників ніби як не вимагають надалі утеплення) Але армопояс-то бетонний, холодний, його утеплювати якось потрібно, а з нашої регульованою перемичкою це легко і просто!

Блок нашої опалубки має висоту 300 мм, якщо висота підходить – використовуємо комблок до знімною опалубки, якщо висота не підходить – робимо таку опалубку самі. Беремо листової пінопласт необхідної товщини і ріжемо на шматки необхідної висоти армопоясу, відрізаємо довгу (довільної довжини, чим довше тим краще) смугу фанери або OSB такої ж висоти і з’єднуємо їх регульованою перемичкою. Вуаля! Опалубка утепленого армопоясу готова!

Для з’єднання пінопласту і допустимо OSB, застосовуємо регульовану перемичку. Кріплення пінопласту можливий двома варіантами.

1 варіант. Перемичка утеплювач / опалубка.

  • При товщині утеплювача 50 мм робимо проріз (не менше 80мм) і вставляємо в нього перемичку. При більшій товщині утеплювача робимо Т-образну проріз т вставляємо в нього перемичку.

2 варіант. Перемичка опалубка / опалубка.

  • У пінопласт (через пінопласт) вставляється перемичка в попередньо просвердлені отвори. Має вийти як на малюнку. З боку пінопласту до перемички я прикрутив CD профіль, так, про всяк випадок, що б пінопласт напевно не зламався від тиску бетону. Якщо впевнені що витримає – НЕ прикручуєте.

Щити опалубки до перемички кріпляться шурупом, при необхідності через шайбу, в перемичці є отвір під шуруп і потовщення для його якісної фіксації.

Відділ будівництва

МТС          095-607-74-74

Київстар   068-607-74-74

Відділ продажу

МТС           099-555-90-90

Київстар    068-555-90-90

Технічні параметри в роботі, максимальні значення

  • Найбільший тиск на стінки опалубки бетон надає в нижній частині.
  • Зусилля на розрив для стяжки опалубки – 120 кг. Враховуємо запас міцності стяжки – 10%. Звідси навантаження на одну стяжку опалубки буде дорівнює: 120 кг. – 10% = 108 кг

При заливці вручну:

  • Якщо ви заливаєте бетонний сердечник на висоту до 60 см, то віброущільнення не потрібно, можна обмежитися штикуванням
  • Подачу бетонної суміші в опалубку робити вручну або дуже акуратно по лотку що б уникнути додаткових динамічних навантажень які можуть досягати від 500 до 1000 кгс / м² (додатково до бічного тиску бетонної суміші)
  • Для того щоб уникнути деформації стінок опалубки, яка може виникнути під тиском бетону, не варто робити відстань між стяжками опалубки більше 30 см або ставити менше трьох стяжок на 1 мп без додаткового зміцнення

При заливці з віброущільненням (при висоті 1,2 м):

  • При висоті одночасної заливки більше 60 см – необхідно віброущільнення
  • У нижній частині опалубки максимальний тиск важкого бетону на стінки складе 1800 і більше кгс / м²
  • Щити опалубки з будь-якого утеплювача і з тонких матеріалів (наприклад OSB) такого тиску не витримають – необхідно додаткове зміцнення

Універсальна пластикова стяжка опалубки – відмінний варіант для здійснення сучасних будівельних робіт з урахуванням таких нових вимог, як високе енергозбереження, екологічна чистота, тривалий експлуатаційний термін. Універсальність же полягає в тому, що є можливість поєднати опалубку і утеплювач в одному виробі, а це помітно спрощує і прискорює весь процес запланованих робіт.

Також слід врахувати, що дана стяжка опалубки дозволяє вибирати товщину бетонної стіни від 100 до 450 мм.

І, звичайно, дуже важливо те, що для успішного проведення робіт не потрібна висока кваліфікація будівельників – досить одного досвідченого виконроба. Все це найкращим чином позначається на підсумковій вартості, до того ж пластикові стяжки для опалубки – необхідний елемент будівництва об’єктів тривалого експлуатаційного терміну.

У нас ви можете стяжки для незнімної опалубки купити і одночасно отримати кваліфіковану інформаційну допомогу нашого фахівця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.

Меню