Незнімна опалубка. Опис і характеристики

Незнімна опалубка Комблок

Комблок – блок незнімної опалубки з регульованою шириною бетонного ядра
стіни від харківської будівельно-виробничої компанії AVcom

Незнімна опалубка Комблок призначена для зведення стін будівель c ультра низьким споживанням, за технологією монолітного будівництва.

У стандартному варіанті дозволяє зводити будівлі до п’яти поверхів.

Розміри блоку в зборі: висота 300мм, довжина 1000мм, ширина залежить від обраної товщини утеплювача і бетонного ядра.

Незнімна опалубка Комблок складається з:

 • панелі утеплювача (товщина від 50 до 300 мм)
 • спеціальної литий панелі з гіпсу
 • 7 пластикових регульованих стяжок (перемичок) які дозволяють отримати товщину бетонної стіни від 100 до 450 мм

Різновиди моделей комблока

Всі фотографії клікабельні

Комблок з гіпсової панеллю

Комблок до знімною опалубці

Блок знімною опалубки

Кутовий блок

Блок несучої стіни

Розбірної термоблок ICF

Переваги при будівництві

Energosberezhenie

Енергозбереження

Товщина утеплювача до 300мм дозволяє застосовувати комблок для будівництва пасивних і енергоефективних будинків

Герметичність

Монолітний бетон забезпечує дуже герметичну оболонку

Skorost

Швидкість

Висота блоку 300мм – 1 поверх 9-10 рядів – один ряд у день. Реальний термін – поверх за 10-12 днів

Якісні теплотехнічні властивості

Пінопласт винесено на фасадну частину стіни згідно з усіма правилами теплотехніки. Немає покриття конденсації вологи.

Prochnost

Міцність

Армований монолітний бетон є найміцнішим конструкційним матеріалом

Vygodnaya-konstrukciya

Вигідна конструкція: 3в1

Комблок одночасно вирішує три завдання: несучі стіни, утеплення і штукатурка

Ekologichnost

Екологічність

Відсутність пінопласту всередині будівлі виключає навіть суперечки про його шкідливості

Ekonomiya

Економія коштів

Ви не платите за роботи по штукатурці усередині будівлі і утеплення стін зовні, а оплачуєте тільки роботу зі зведення стін

pozharobezopasnost

Висока пожежна безпека

Внутрішня поверхня будинку повністю виключає пінопласт!

Комблок в порівнянні з іншими матеріалами

Переваги перед цеглою

Переваги перед газоблоків

Переваги перед термоблоком

Постало питання?
Задайте його!

Будинки побудовані з комблока

Відгуки

Комблок захищений трьома патентами
на винахід
patent-web
Продукція нашої компанії
пройшла добровільну сертифікацію.
sertifikat-web

Появился вопрос?
Задайте его!

Технічні характеристики

Появился вопрос?
Задайте его!

Лінійка комблока. Широкий асортимент

При будівництві будинку виникає безліч завдань, які Ви з легкістю зможете вирішити за допомогою різних блоків.

Комблок з гіпсової панеллю

Комблок складається з панелі зовнішнього утеплення (товщина від 50 до 300мм), гіпсової панелі яка не вимагає в подальшому штукатурної обробки (товщина 30мм) і семи пластикових регульованих перемичок. Бетонна ядро від 100 до 420мм. Розміри блоку в зборі: висота 300мм, довжина 1000мм, ширина залежить від обраної товщини утеплювача і бетонного ядра + 30мм гіпсова панель.

Комблок до знімною опалубці

Оптимальний для будівництва будівель під заплановану внутрішнє облицювання або обшивку, а також де не потрібно надалі внутрішнє оздоблення. Лазні, технічні поверхи, опалювальні виробничі приміщення, склади.

Призначення Комблока зі знімною опалубкою – це не тільки зведення стін будівель, але і пристрій утеплених армопояс будівель на стінах з будь-яких матеріалів.

Особливість конструкції даного виду блоку в тому, що одна зі сторін комблока виконана у вигляді багаторазової (знімною) панелі опалубки. В результаті використання цієї модифікації комблока, отримуємо бетонні стіни утеплені зовні. Зовнішня теплоізоляція комблока може мати товщину від 50 до 300мм.

Комблок зі знімною опалубкою є блок складається з пінопласту панелі товщиною від 50 до 300мм, семи пластикових регульованих перемичок і панелі знімною (багаторазової) опалубки. Бетонна ядро від 100 до 450мм. Розміри блоку в зборі: висота 300мм, довжина 1000мм, ширина залежить від обраної товщини утеплювача і бетонного ядра.

Панель опалубки купується окремо, тільки на два ряди блоків периметра будівлі, що зводиться, після заливки двох рядів, нижній ряд (перший) – разопалублівается і переставляється на наступний ряд (третій).

Комблок с минераловатной плитой 100

Комблок з мінераловата

Комблок з мінераловатної плитою складається з панелі зовнішнього утеплення (мінеральна вата щільністю 145 і товщиною від 50 до 100мм), гіпсової панелі, яка не вимагає в подальшому штукатурної обробки (товщина 30мм) і семи пластикових регульованих перемичок. Бетонна ядро від 100 до 420мм. Розміри блоку в зборі: висота 300мм, довжина 1000мм, ширина залежить від обраної товщини утеплювача і бетонного ядра + 30мм гіпсова панель.

Такий блок є і в варіанті зі знімною опалубкою замість гіпсової панелі.

Кутовий блок

Розбірної кутовий блок для незнімної опалубки Комблок. Розміри блоку: висота 300мм, довжини сторін: внутрішні 500мм і 250мм, зовнішні довжини сторін залежать від обраної товщини утеплювача і бетонного ядра + 30мм гіпсова панель + довжини внутрішніх сторін. Бетонна ядро від 100 до 420мм.

У комплект кутового блоку входить кутова пенополистирольная панель зовнішнього утеплення товщиною від 100 до 300мм, дві гіпсових панелі товщиною 30мм і вісім пластикових регульованих перемичок.

Такий блок є в варіанті зі знімною опалубкою замість гіпсової панелі.

Така незнімна опалубка є в варіанті з мінераловатної панеллю замість пінопласту панелі.

Є кутовий розбірний термоблок.

Комблок для внутренних несущих стен, гипс/гипс. Состоит из двух гипсовых панелей которые является уже готовой штукатуркой и семи пластиковых регулируемых перемычек позволяющих регулировать толщину бетонного ядра стены в диапазоне от 100 до 430 мм

Блок внутрішньої несучої стіни

Призначення даного блоку – зведення внутрішніх несучих стін будівлі. Поверхня стін не вимагає штукатурки і готова до шпаклювання. Якщо порівнювати з цегляною кладкою, яку необхідно ще і обштукатурити по обидва боки, то отримуємо серйозну економію.

У комплект блоку внутрішньої несучої стіни входить дві гіпсові панелі висотою 300мм, довжиною 1000мм, товщиною 30мм і сім пластикових регульованих перемичок. Бетонна ядро від 100 до 420мм.

Доборный разборной термоблок с экструдированным пенополистиролом

Розбірної термоблок ICF

Блок використовується для зведення стін будівель за технологією «Термодім». Відсутність «стільникового» бетонного ядра стіни визначає його очевидну перевагу перед нерозбірним термоблоком.

Розбірної термоблок ICF складається з двох панелей Екструдованого пінополістиролу товщиною 50 мм або 50 + 100мм і семи дев’яти регульованих перемичок. Бетонна ядро від 100 до 425мм. Розміри блоку в зборі: 1250 * 300мм або 1250 * 600мм ширина залежить від обраної товщини утеплювача і бетонного ядра.

Блок мелкощитовой съемной (многоразовой) опалубки. Состоит из двух панелей из OSB и семи пластиковых регулируемых перемычек позволяющие регулировать толщину бетонного ядра стены в диапазоне от 100 до 430 мм. Панели приобретаются только на два ряда периметра здания.

Блок опалубки або Знімна (багаторазова) опалубка

Використовується для зведення стін (внутрішніх несучих і зовнішніх де не потрібно утеплення), частин фундаментів, цокольних поверхів і цоколів, а також для заливних перемичок прорізів, балок і армопояс будівель із стінами з будь-якого матеріалу.

У комплект блоку опалубки входить дві панелі знімною опалубки і сім пластикових перемичок. До перемичці щити опалубки кріпляться шурупом, при необхідності через шайбу, в перемичці є отвір під шуруп і потовщення для його якісної фіксації.

Щити опалубки можуть бути з будь-якого листового матеріалу придатного для таких цілей: OSB, фанера, плоский шифер, щити збиті з дощок тощо, варіантів маса. Ви можете самостійно вирізати або збити щити з матеріалів які є у вас в наявності, необхідних вам розмірів, або придбати у нас готові.

Ми випускаємо щити опалубки з OSB товщиною 10мм розміром 1000х300 мм (на один блок) і 2500х600 мм (висотою на два ряди).

Блок опалубки купується тільки на два ряди блоків периметра будівлі, що зводиться, після заливки двох рядів, нижній ряд (перший) – разопалублівается і переставляється на наступний ряд (третій).

Відділ будівництва

МТС          095-607-74-74

Київстар   068-607-74-74

Відділ продажу

МТС           099-555-90-90

Київстар    068-555-90-90

FAQ

Представляємо вашій увазі блок – незнімна опалубка КОМБЛОК нашого виробництва. Високоякісна незнімна опалубка для швидкого зведення стін має численні переваги, якими ми рекомендуємо вам скористатися:

 1. Перемичка опалубки регулюється, тому можна змінювати ширину бетону – від 100 мм до 425 мм.
 2. Комблок – це кардинально вдосконалений термоблок, відмінна риса – це відсутність пінопласту всередині будівлі.
 3. Енергоефективність будинків при використанні нашого ноу-хау висока. Використовуючи комблок товщина утеплювача може бути до 300 мм.
 4. Висока міцність обумовлена використанням армованих монолітних стін, що до того ж дозволяє реалізувати безліч конструкторських рішень.
 5. Екологічна чистота.
 6. Комблок відповідає високим стандартам пожежної безпеки.
 7. Відсутність зони конденсації вологи (точки роси).
 8. Не має потреби платити за штукатурні роботи та утеплення окремо.

Ще не забудьте про легкість робіт, що позитивно позначається на швидкості. А широкий асортимент дозволяє не утрудняти себе у виборі конструктивних особливостей споруди.

Що ж стосується такого матеріалу, як піно незнімна опалубка, то головною перевагою для багатьох людей є невисока вартість, а також зовсім непогані показники теплозбереження.

Незнімна опалубка з пінополістиролу, при всіх своїх перевагах, вимагає грамотно спроектованої і якісно встановленої вентиляційної системи, наявності заходів пожежної безпеки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.

Меню