elizarova_holl
elizarova_holl2
elizarova_kuhnya
elizarova_lestnica
elizarova_dveri
elizarova_holl

Опис проекту

При уявній простоті обробки – дуже непроста реконструкція чотирьох! прибудов різних часів до половини! старого будинку. Посилений різними фундаментами і за матеріалами і за їх якістю, різними стінами (дерево, шлакоблок, біла цегла, червона цегла), різнокаліберними дверними і віконними прорізами і звичайно забаганками замовника.

За все, хол це поєднання чверті старого будинку і першої прибудови, над другою прибудовою і частиною холу надбудований другий поверх, він сполучений з третьої прибудовою яка вже була двоповерховою.

Тут добре допоміг порадами запрошений на консультацію дизайнер. Порекомендував отвори з коридору і на сходи привести до однаковій висоті не тільки один з одним а й з вікнами в холі, які в свою чергу зазнали трансформації (з чотирьох вікон зробили два). Запропонував візуально з’єднати острівцем з плитки ці отвори і на плитці між ними (прорізами) розмістити великий акваріум (замовник хотів його обов’язково кудись втілити, там він як раз виявився до місця) в оточенні кімнатних рослин. Вийшло заліково.

Ще одна ідея від дизайнера втілена в життя, це окремо стоїть перегородка в кухні. Вона закриває від очей страхолюдная котел КС-ТГ-16. За рахунок того що перегородка не доходить до перекриття та стіни, вона візуально не зменшує обсяг кухні, плюс з’явилося місце для телевізора.

Деталі проекту

Похожие проекты

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.

Меню