elizarova_holl
elizarova_holl2
elizarova_kuhnya
elizarova_lestnica
elizarova_dveri
elizarova_holl

Опис проекту

При уявній простоті обробки – дуже непроста реконструкція чотирьох! прибудов різних часів до половини! старого будинку. Посилений різними фундаментами і за використаними матеріалами, і за їх якістю, різними стінами (дерево, шлакоблок, біла цегла, червона цегла), різнокаліберними дверними й віконними прорізами і звичайно побажаннями замовника.

В підсумку, хол – це поєднання чверті старого будинку і першої прибудови, над другою прибудовою та частиною холу надбудований другий поверх, він сполучений з третьої прибудовою, яка вже була двоповерховою.

Тут добре допоміг порадами запрошений на консультацію дизайнер. Порекомендував отвори з коридору і на сходи привести до однаковій висоті не тільки один з одним, а й з вікнами в холі, які в свою чергу також зазнали трансформації (з чотирьох вікон зробили два). Запропонував візуально з’єднати острівцем з плитки ці отвори і на плитці між ними (прорізами) розмістити великий акваріум (замовник хотів його обов’язково кудись втиснути, і там він як раз виявився до місця) в оточенні кімнатних рослин. Вийшло красиво і затишно.

Ще одна ідея від дизайнера, що була втілена в життя, це перегородка в кухні. Вона закриває від очей котел «КС-ТГ-16», який явно не викликає естетичних почуттів. За рахунок того, що перегородка не доходить до перекриття та стіни, вона візуально не зменшує обсяг кухні, плюс з’явилося місце для телевізора.

Деталі проекту

Дата: більш 20 років тому
Місцезнаходження:
м. Харків
Район:
вул. Єлізарова
Категорії
: Ремонт і обробка, Будівництво будинків

Похожие проекты

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.

Меню